Eurolaulu Raadio

Video: mees, kelle pilt on rohkem kui 600 romantikaromaani kaanel

Jason Baca

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Ameeriklane Jason Aaron Baca on sõna otseses mõttes unelmate mees, kuna tema foto on rohkem kui 600 romantikaromaani kaanel.

Baca sõnul ütlevad inimesed talle sageli, et ta tundub tuttavana, kuid keegi ei oska täpselt öelda, kus nad teda näinud on, teatab msn.com.

«Kuulen sageli, et olen kuidagi tuttav. Ma ei avalda, et nad on näinud minu fotot paljude raamatute kaanel, olen alati erinev tegelane,» sõnas mees.

Jason Baca foto romantikaromaani kaanel

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Kirjastus Barnes & Noble valis ta «esikaanepoisiks», kui ta oli 37-aastane. Ta on nüüd 46-aastane ja ta karjäär raamatute meesmodellina hakkab lõppema.

Baca teatel õppis ta poseerima ja alati tuleb oma näost näidata seda poolt, mis paistab kenam.

«Olen end heas füüsilised vormis hoidnud, kuid kindlasti ei ole ma enam seda 50. – 60. eluaastates. Seega tuleb mul varsti kaanepoisi rollist loobuda ja minu asemele valitakse keegi teine,» sõnas ameeriklane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Look at me like you are really mad at me. Show me your good side.” Jason Aaron Baca is good-looking. But when Jason slips on a pair of dark aviator glasses, he looks remarkably like Tom Cruise in “Top Gun.” His assignment one day in January: Become a military helicopter pilot saved in a crash by a female rescuer with whom he once had a torrid affair. Reunited, their passions have flared. Jason is a cover model for romance novels — a modern-day Fabio. By his account, the 42-year-old has been on nearly 500 book covers. In an industry which had annual sales totaling $1.08 billion in 2013, a cover image can be pivotal. Beefcake sells. While few models make enough to eke out a living, Jason maintains he doesn’t do it for the money. Instead, modeling gives him a taste of fame in an otherwise low-key life. “Nobody else knows this secret life,” said Jason, who also works as a customer-service clerk. “They just think I’m Jason.” @laurakmorton photographed Jason Aaron Baca posing for a romance novel cover in the photographer Portia Shao's studio in Santa Cruz. #??

A post shared by The New York Times (@nytimes) on

Baca sõnul oli ta enne raamatu esikaanele sattumist modellindusest väga kaugel. Ta elab Californias santa Claritas, kus ta töötab kinnisvarahaldurina.

Baca sõnul on ta aastate jooksul poseerinud näiteks gladiaatorina, kilti kandva šoti mägismaalasena, viikingina, kauboina, Vana-Rooma sõdalasena, piloodina, tulevikumehena ja võrgutajana.

«Olen tänapäeva Clark Kent, kellest saab Superman. Veedan oma vaba aja võimlas, treenides lihaseid, et esikaanefoto jaoks mehelik ja musklis välja näha,» jätkas mees.

Baca jäi kirjastajatele silma pärast seda, kui ta oli näitleja Freddie Prinze Jr kehadublant filmis «I Know What You Did Last Summer» ja ta kutsuti fotosessioonile.

Baca on abielus ja mehe sõnul ei häiri tema naist, et paljude raamatute esikaanel on.

Jason Baca

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube