K, 7.06.2023

Sotsmeedia leinab: «Aquamani» staar Jason Momoa ajas oma habeme looduse päästmise nimel maha

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Näitleja Jason Momoa ajas keskkonna nimel oma habeme maha.
Näitleja Jason Momoa ajas keskkonna nimel oma habeme maha. Foto: Kuvatõmmis/Youtube

«Troonide mängu» ja «Aquamani» staar Jason Momoa (39) jagas oma YouTube kanalil videot, kus ajab maha oma signatuurse habeme ja seda väga õilsal eesmärgil.

«Hüvasti Drogo, Aquaman, Declan, Baba! Ma ajan habeme maha, on aeg muutusteks,» kirjuas näitleja Jason Momoa YouTube'i laetud video juurde ning jättis hüvtasi mitme tegelasega, keda habe kaunistas. «On aeg muutuda paremaks... minu laste jaoks, sinu laste jaoks, maailma jaoks.» 

«Teeme positiivse muutuse meie planeedi heaolu jaoks. Koristame puhtaks ookeanid ja meie maa,» kutsus mees üles meie emakest Maad puhtana hoidma ning vahetama plastikust veepudelid taaskasutatava alumiiniumpurkide vastu.

Fännidele aga suurejooneline žest jäi teisejärguliseks, sest neile ei mahu kuidagi pähe, et mees sellise sammu tegi. Nüüd oleks Hawaiilt pärit mees nagu täiesti teine inimene, kirjutab CNN.

«Jason Momoa ajas oma habeme maha!» jagas üks fänn oma ehmatust Twitteris.

«Mälestame Jason Momoa habet,» säutsus teine naljatades. 

«Jason Momoa ajas oma hamebe maha.

Me oleme jõudnud oma suhtega segasesse punkti ning oleks äärmiselt meeldiv, kui te suudaksite meie privaatsust austada sellel katsumusterohkel ja emotsionaalsel ajal,» kirjutas kolmas fänn Twitteris.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles