Pildid ja video: noor naine tellis 30 euro eest kleidi, kuid kui paki kätte sai, ilmnes hirmnaljakas tõsiasi

Jodie Howard tellis kleidi, mis nägi kohale jõudes hoopis teistsugune välja.

FOTO: twitter

18-aastane Jodie Howard tellis internetipoest kauni kleidi, mis nägi kohale jõudes välja nagu sukk ning paistis selga pannes täielikult läbi.

Iirimaalt Dublinist pärit noor naisterahvas märkas Instagramis riidepoe Lux Noire kleiti, mis modelli seljas imekena välja nägi, vahendab The Sun. Kleit maksis umbes 28 naela ehk 32 euro kanti. Praegu võib kodulehelt näha, et kleit on alla hinnatud 29 euro peale, kuid maksis varem tervelt 59 eurot.

«Ma olin elevil, kui pakk kohale jõudis, aga natuke üllatunud paki suurust nähes,» kirjeldas Jodie esimesi tundeid. «Mis pakist välja tuli, oli veelgi hullem. Ma pidasin seda üsna naljakaks. Kleiti oli veidi raske selga saada, kuna see oli nii väike,» ütles Jodie.

Tütarlaps postitas Twitterisse video, kus esialgu paki suurust ja seejärel kleiti nähes hüsteeriliselt naerab. Jodie pani kleidi ka selga ning tegi sellest pilti, kuid foto postitamise jaoks oli vaja see esmalt tsenseerida: nimelt paistis kleit täiesti läbi.

Pole aga välistatud, et kõnealune kleit pidigi tegelikult selline välja nägema. Piltidelt on näha, et see on mõeldud kandmiseks minikleidina, ent Jodie on selle põlvini venitanud.

Kuigi kaebusi on tulnud ka teistelt klientidelt, on mõni ka tootega rahul. Instagramist võib leida, et keegi Taylor on sama kleidiga lausa Coachella festivalil käinud. Tõsi küll, tema kleidi alt paistab samuti aluspesu läbi, kuid noort naist ei paista see häirivat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by t ★ com (@taycomerford) on