16-aastane lapsnäitleja Mya-Lecia Naylor suri segastel asjaoludel

Suri 16-aastane lapsnäitleja Mya-Lecia Naylor.

FOTO: Kuvatõmmis Youtube'i videost

Inglise näitleja, modell ja laulja Mya-Lecia Naylor suri 16-aastaselt. Surma põhjus pole veel teada, kuid Naylori esindajate sõnul kukkus ta kokku.

Naylor oli Inglismaal tuntud lastele mõeldud telekanali CBBC saadetest, vahendab The Guardian. Telekanal on nimetanud 16-aastast lapsnäitlejat tohutuks talendiks.

Naylor suri 7. aprillil pärast seda, kui kukkus kokku. Ta on mänginud sarjades «Millie Inbetween» ja «Almost Never» ning hiljuti kaasa löönud noortebändis Angels N' Bandits. Samuti mängis ta filmis «Pilveatlas» («Cloud Atlas»).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almost Never (@almostnevershow) on

CBBC teatel oli Naylor BBC lastekanali armastatud pereliige ning tohutult andekas näitleja, laulja ja tantsija.

Telerežissöör Alice Webbi sõnul on uudised noore näitleja surma kohta kohutavalt kurvad. «Ta säras meie ekraanidel nii eredalt... ja see on mõeldamatu, et ta ei võta osa meie edasisest teekonnast. Ta oli meie vaatajate seas tohutult populaarne, tõeline eeskuju noorematele fännidele,» rääkis Webb.

Stsenarist Simon Underwood on öelnud, et Naylor oli üks paremaid näitlejaid, kes CBBC saadetes viimasel ajal mänginud. «Ta oli nii hea. Ma plaanin uut lastedraamat ning pidasin teda ühe peaosa jaoks silmas,» ütles Underwood.

Tagasi üles