E, 27.03.2023

Wateva avaldas uue singli «Haters»

Elu24
Wateva avaldas uue singli «Haters»
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Wateva
Wateva Foto: Pressifoto

Elektroonilise muusika duo Wateva andis eile, 13. aprillil välja uue singli «Haters», mis ilmus maineka Big Beat Records plaadifirma kompilatsioonialbumil «Big Beat Ignition: Los Angeles», millel teevad kaasa ka suurnimed Valentino Khan ja GTA.

Muusikute sõnul sai koostöö Big Beat Recordsiga, mis kuulub maineka Atlantic Recordsi alla, alguse eelmise aasta lõpus. «Saime meili Margaux Groberilt, kes on Atlantic Recordsi artistiesindaja. Ta kiitis meie lugusid ja uuris, kas oleksime huvitatud nendega midagi koos tegema,» räägib Wateva liige Kris Evan Säde koostöö sünnist tuntud plaadifirmaga. «Tundus natuke isegi ebareaalne, arvestades, et tegemist on ühe maailma suurima label’iga. Sealt edasi tehti meid tuttavaks ka ülejäänud Atlanticu tiimiga ja hakkasime koos otsima sobivat lugu, mis nende alt välja anda.»

Wateva
Wateva Foto: Pressifoto

Värskelt ilmunud «Haters» sündis tegelikult juba aasta tagasi Los Angeleses toimunud nädalasel stuudiosessioonil, mille raames said purki ka Wateva juba avaldatud träkid «Ping Pong Party» ja «Ber Zer Ker». «Lõplik versioon loost on muidugi palju lihvitum ja tuusam kui ta algselt oli,» kommenteerib Säde. Kümnete miljonite kuulamistega Wateva liikmed Hugo Martin Maasikas ja Säde on uue koostöö osas positiivselt meelestatud. «Big Beat Records saadab kogu album laiali Miamis toimuva Ultra Music Festivali esinejatele, seega võib juhtuda, et meie lugu saab esindatud mõne suurema tegija setis,» sõnab Kris Evan Säde ambitsioonikalt.

Eesoleval aastal plaanivad muusikud töötada uue materjali kallal, sest Whogaux’ sõnul on sahtlisse kirjutatud palju ideid, mis lõpetamist vajavad. Osa Wateva uuest materjalist, sealhulgas Los Angeleses kirjutatud träkke, mida veel avaldatud pole, saab kuulda elektroonilise duo eesolevatel ülesastumistel. Wateva järgmised avaldatud esinemised on 18. aprillil Tartus, klubi Shooters sünnipäeval, 23. juunil Pühajärve Jaanitulel ja 19. juulil Beach Grindil. Wateva tegemistega saab olla kursis Facebooki ja Instagrami vahendusel.

Märksõnad
Tagasi üles