Rikkus ei anna häbeneda: Kourtney Kardashiani tütar ajas ülikallite vahetusjalanõudega fännid kadedaks

Kourtney Kardashian 2018.

FOTO: Image Press Agency / Scanpix

Kim Kardashian postitas sotsmeediasse pildi, kus poseerib õe ja tütardega kooli ees. Kullisilmsed fännid aga märkasid Kourtney tütre Penelope koolivormi juures miskit hoopis kallist.

Tõsielustaaridest õed Kim ja Kourtney Kardashian poseerisid oma tütarde Northi ja Penelopega kui lapsed peale vaheaega jälle kooli viisid. Sellest vahvast hommikust jagas Kim oma sotsiaalmeedias pilti. 

«Kevadvaheaeg on läbi,» kirjutas Kim postituse pealkirjaks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spring Break is over 😭📖📚✏️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kardashianide klann on tuntud oma šiki stiili ja kallite disaineri riiete tõttu. Fännide tähelepanu võitsid pildil aga hoopis pisikese Penelope kingad- 400 dollarit maksvad Gucci kingad, kirjutab Daily Mail.

Paljud fännid olid kadedad ning pöörasid kommentaarides just Penelope kingadele tähelepanu. Enamik neist tunnistas fakti, et ei saa endale nii kalleid disaineri jalanõusid osta, kuid tüdruk rokib ülikalleid Gucci kingi oma koolivormi juures nagu muuseas.

«Vaadake väikest P-d koolis oma Gucci vahetusjalanõudes. Ma arvasin, et need on tavalised kingad, aga mida mina ka tean. 6-aastaselt koolis Gucci jalanõud, pole probleemi,» kirjutas üks fänn kommentaarides.

«Penelopel on parem stiil kui minul 24-aastaselt. Penelope Gucci kingadega koolis...» kadestas teine.

«Fakt, et P kannab koolis Gucci jalanõusid, šokeeris mind. Kui P on Gucci-gängis, aga mina ei ole,» kommenteeris kolmas.

Tagasi üles