Ebaõnnestunud iluopid, mis viisid jubedate tulemusteni

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ebaõnnestunud iluopid, mis viisid jubedate tulemusteni
Ebaõnnestunud iluopid, mis viisid jubedate tulemusteni Foto: Reddit

Ilu on väga subjektiivne ning ühiskonna normidele vastamiseks on inimesed valmis väga kaugele minema. Vahest isegi nii kaugele, et kaob piir normaalsuse ja ülemäärasuse vahel.

Foorumi keskkond Reddit on täis mitmesuguseid imetlusväärseid avastusi, mille selle miljonid kasutajad on Interneti avarustest leidnud ja kõikidele vaatamiseks kokku kogunud. Üheks nendeks on ka ebaõnnestunud iluopid, mis viisid jubedate tulemuseni.

Enda välimust on võimalus korrigeerida süstide, operatsioonide ning implantaatidega. Kes mida parasjagu vajab. Redditi kasutajad on leidnud Interneti avarustest pilte, kus inimesed, enamasti naised, püüavad anda endale välimuse, millega säilitada nende sees peituv noorus, või tuua välja varasemalt peidus olnud omadus. Kui kontrollimatu võitlus ajahamba vastu on naised pannud olukorda, kus nende varasem naturaalne välimus, olugi et mitte atraktiivne, on asendunud, millegagi Grimmi muinasjuttudest või Stephen Kingi romaanidest.

Ebanaturaalselt paisunud huuled
Ebanaturaalselt paisunud huuled Foto: Instagram

Huuled, silmad, põsesarnad, nahk, kõrved, nina, suu jne jne on Redditi foorumis toodud piltide peal kannatada saanud. 

Hoiatus: PILTIDE vaatamisel võib söögiisu kaduda.

Märksõnad

Tagasi üles