Tennisist Serena Williams võis kogemata avaldada, mis soost prints Harry ja Meghan Markle'i laps on

Tennisist Serena Williams võis kogemata avaldada, mis soost prints Harry ja Meghan Markle laps on

FOTO: Frazer Harrison / AFP

Kuigi prints Harry ja Meghan Markle on püüdnud oma lapse sugu saladuses hoida, siis nüüd paistab, et tennisist Serena Williams on kogemata selle välja lobisenud.

37-aastane Serena Williams, kes on emaks üheaastasele Alexis Olympiale, on Sussexi hertsoginnaga hea sõber ning korraldas isegi veebruaris New Yorgis tema beebipeo. E! Newsile antud intervjuus sel nädalal paluti tal noortele emadele nõu anda. Williams hakkas rääkima oma rasedast «sõbrast», kellel on oma beebiga suured plaanid. Lapsest rääkides kasutas tennisist ingliskeelset asesõna «she», mis tähendab naissoost isikut, vahendas The Sun.

Prints Harry ja Meghan Markle.

FOTO: PA images/Scanpix

Williams ütles, et emad peaksid: «Vigu aktsepteerima ning ära eelda, et oled ideaalne. Me paneme enda peale niivõrd suured pinged. Mu sõbranna on rase ja ta ütles, mida kõike tema laps tegema hakkab. Ma lihtsalt vaatasin teda ja ütlesin, et temake ei hakka küll.»

Serena ei kasutanud intervjuu jooksul kordagi Meghani nime, kuid sellele vaatamata arvasid inimesed, et ta peab silmas oma kõige tuntumat rasedat sõbrannat, mis tähendas, et tennisist olla kogemata kuningliku beebi soo avaldanud.

Williams jätkas siis kiiresti emadele nõu andmise teemal ja ütles, et pidi pärast lapse saamist paljud tütrele pandud ootused kõrvale heitma.

«Kõik ei lähe plaanipäraselt,» ütles ta. «Sa pead lihtsalt vooluga kaasa minema.»

Vaatamata sellele, et Meghan pärast abiellumist Ühendkuningriikidesse kolis, on ta oma sõbrannadega ikka lähedast kontakti hoidnud. Serena Williams osales isegi maikuus tema pulmas.

Serena Williams.

FOTO: IAN WEST / AFP

Serena lubas naljatades Meghanile üle lombi Pamperseid saata, kui temast sai hügieenitoote saadik.