Eesti tööotsinguportaal koostas pingerea firmade kohta, kus eestlased kõige enam töötada tahavad

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti tööotsingu portaal koostas pingerea firmade kohta, kus eestlased kõige enam töötada tahavad
Eesti tööotsingu portaal koostas pingerea firmade kohta, kus eestlased kõige enam töötada tahavad Foto: SCANPIX

Tööotsingu rakendus MeetFrank koostas hiljuti pingerea ettevõtete kohta, kus nende eestlastest kasutajad sooviksid kõige enam töötada. Esikolmikkuse kuulusid Bigbank Eesti, Monese ja Nortal.

MeetFrank on tööotsingu rakendus inimestele, kes sooviksid tööd leida. MeetFrank teeb selle nende jaoks kergeks. Tööotsijal tuleb rakendus endale alla laadida, oma andmed sinna kirja panna ning selle järel on võimalus vaadata, kes ettevõtjatest on nõus selle inimese oskuste eest maksma.

MeetFrankil on tuhandeid kasutajaid, kes püüavad oma oskuseid tööturul müüja, ning loomulikult vaadatakse just nende ettevõtete suunas, kes suudavad maksta palka, mida inimene arvab, et ta väärt on.

Vastavalt MeetFrank Facebooki lehele, kus tulemused avaldati, on tegu just viimase aja päringutega.

«Kevad on õhus ja inimesed otsivad uusi tööalaseid võimalusi,» kirutatakse sotsmeedias.

Sellest tingituna koostas MeetFrank TOP 15 nimekirja ettevõtetest, kelle vastu nende kasutajad on kõige suuremat huvi näidanud. Esikolmiku moodustavad Bigbank Eesti (1331 huvitunut), pangateenuseid pakkuv Monese (1134) ja rahvusvaheline tarkvaraarendusettevõte Nortal (1050). 

Nimekirja vaadates on näha, et domineerivad panganduse - ja tehnoloogiaettevõtted.

Terve nimekiri on järgmine:

TOP 15 nimekiri
TOP 15 nimekiri Foto: Facebook/MeetFrank
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles