Eurolaulu Raadio

Pildid: maailma peenima pihaga naine sai pärast sünnitust supervormi tagasi

Sophia Wollersheim jalutamas oma koeraga.

FOTO: MEGA/Scanpix

Sakslanna Sophia Vegas, kes on enda sõnul maailma kõige peenema pihaga naine, sünnitas hiljuti lapse, kuid on kärmelt lisakilodest vabanenud ning näitab taas supervormi.

31-aastane Saksa tõsielusarja täht Sophia Vegas, õige nimega Sophia Wollersheim, sai veebruari alguses emaks. Naisel on enda sõnul maailma kõige peenem piht, kuid see läks loomulikult sünnitusega kaotsi.

Sophia Vegas Los Angeleses, veebruar 2019, mõni nädal pärast sünnitust.

FOTO: PA images/Scanpix

Kuigi Sophia on suur trennisõber, ei tulnud erakordselt peenike piht kirurgide abita. Naisele on pandud pepuimplantaadid, ta rindu on suurendatud ning paar ribi välja võetud.

Nüüd, kui pisitütre sünnist on möödas seitse nädalat, on Sophia juba 14 kilo kergem. «Ma olen õnnelik, et mu dieet töötab. Aga veelgi õnnelikum olen ma, kuna saan oma väikest päikesekiirt süles hoida,» kirjutas naine Instagramis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on

Naist on sotsiaalmeedias palju materdatud, kuid ta pole lasknud end sellest heidutada. «Ma soovin teile perfektselt õnnelikku elu koos inimestega, keda armastate, nii et te ei peaks oma viha sotsiaalmeedias välja elama,» andis Sophia vihkajatele ninanipsu.

Sophia elab abikaasaga Ameerikas. «Ma näen hästi kultuurilisi erinevusi Saksamaa ja Ameerika vahel ning ma olen väga õnnelik, et saan oma lapse üles kasvatada keskkonnas, kus ei tunta kadedust,» teatas naine.

Selline näeb Sophia välja nüüd, taas supervormis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on

Enne rasedust nägi Sophia välja selline:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on

Nähtavasti on Sophia mitmekülgne talent, andnud räppar Snoop Doggiga ühise laulu välja: