R, 29.09.2023

Naine saatis endisele kallimale uue pruudiga tehtud pildid ja hiljem ründas teda

Elu24
Facebook
Comments
Aimee Purdey sai endiselt kallimalt peksa, kuna tema jäeti maha
Aimee Purdey sai endiselt kallimalt peksa, kuna tema jäeti maha Foto: Manchester Evening News/MEN Media

Me kõik mäletame eelmisest aastast neid videoid, kus Eestimaa noored filmisid seda, kuidas nad oma kaaslastele valusa koosa andsid. Kuigi Eestis see enam suurt tähelepanu ei saa, siis on kord kätte jõudnud Inglismaale, mil üks noor naine endise kallima kaaslaste käest peksa sai.

Kui peksaandmisest veel väheks jäi, siis tundus vajalik seda ka kõike filmida. Videos on kuulda, kuidas tüdrukud naeravad, kui maas lebav neiu saab käte ja jalgadega valusaid hoope, kirjutas Metro.

Simone McDermott sõnumeeris Aimee Purdeyle, öeldes talle, et igatseb teda. Kuid tunded ei olnud siirad. Sõnum saadeti selleks, et Aimee pimedasse nurgatagusesse meelitada. Seal ootas Simone teda oma uue kallima, Melissa Marrioti, ja naabri Siobhan Waitiga, et Aimee'le peksa anda, samal ajal kui viies liige, Victoria Houghton intsidenti filmis.

Aimee, kes on nüüd 19-aastane, on videos maas loote asendis ja palub peksmise ajal, et naised järgi jätaksid. Ta on nüüd intsidendi kohta sõna võtnud, kui tema ründajad, kes kõik olid peksmise ajal 18, pääsesid vanglakaristusest.

Aimee, kes on pärit Manchesteri piirkonnas asuvast linnast Dentonist, kardab nüüd kodust välja tulla, tal on raskusi magamisega ning kannatab krooniliste ninaverejooksude pärast, kuna talle löödi nii mitmel korral vastu pead. Kuigi Aimee on suhtes uue naisega, on tal raske sõprussuhteid luua, kuna usaldus on kadunud.

Rääkides sellest, missugust mõju ründajad talle osutasid, ütles ta: «Ma käin nüüd vaid oma sõpradega väljas. Mulle ei meeldi üksinda kõndida, isegi siis, kui see on vaid poodi. Ma eelistaksin kellegi teisega koos olla. Nad on minu elu rohkem kui üht moodi muutnud. Ma ei saa mitte kuidagi juhtunut muuta. Ma loodan, et nad ei tee seda kellelegi teisele. Nad ütlesid kohtus, et nad on veel noored ja on palju läbielanud, aga mina olen ka.»

Ta lisas: «Ma ei käi ringi ja ei peksa inimesi, ei hüppa neile kaela ega ole isegi nende vastu õel. Ma ei usu, et õiglus on jalule seatud.»

McDermott jättis Aimee Hispaania puhkuse ajal maha, kui saatis talle endast pildid Marriottiga voodis. Nad hakkasid siis muretsema, et Aimee kasutab neid pilte, et neid halvustada, ja püüdis rünnaku ajal temalt telefon ära võtta. 

Kohtunik Timothy Smith sõnas, et Marriott organiseeris julma, argpüksliku varitsuse ja rünnaku. Kohtus räägiti ka selles, et veel enne seda, kui Aimee läbi peksi, kohtus ta trammis juhuslikult McDermottit ja Houghtonit, millele järgnes viieminutiline verbaalne ahistamine endise kallima poolt.

Veel samal õhtul vabandas McDermott Snapchati vahendusel Aimee ees, lisas, et on depressioonis ning valetas, et läks Marriotist lahku. Selle järel soovis ta Aimee'ga kokku saada. McDermott, Marriott, Houghton ja Wait said kõik tingimisi karistuse ja peavad ohvrile maksma rahalist kompensatsiooni.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles