Eurolaulu Raadio

Kas tõesti tuli Ariana Grande uue singliga kapist välja?

Ariana Grande 2017.

FOTO: AP/Scanpix

Lauljanna Ariana Grande avaldas paar päeva tagasi uue singli «Monopoly» ning see on sotsiaalmeedia pannud kukalt sügama- kas tõesti tunnistas naine, et on biseksuaalne?

Ariana Grande avalikustas kaks päeva tagasi uue singli «Monopoly» ja see on Twitteris tõstatanud seksuaalsuse ja sildistamise teema, kirjutab TooFab. Singli, mille Grande sõbranna Victoria Monet'ga välja andis laulavad naised: «Mulle meeldivad naised ja mehed.»

Laulusõnad olid paljude jaoks pöörased ning see pani paljusid spekuleerima, kas tõesti naine just tunnistas, et on biseksuaalne. Kui fännid teema tõstatasid, siis ka naine ise ei olnud häbelik teemal sõna võtta ning ütles, et ei tunne vajadust end sildistada.

«Ariana ei pea end sildistama, kuid ta ütles, mis ta ütles,» kirjutas fänn Twitteris, millele lauljanna vastas lihtsalt: «Ma ei ole end siiani sildistanud ja ei tunne, et tahan seda praegugi teha ja see on okei.» 

Arutelu Ariana seksuaalsuse üle muutus fännidel kiirelt sügavamaks diskussiooniks. «Ma loodan, et te kõik teate, et seksuaalsus on muutlik ja te ei pea «kapist välja tulema», kui te ei taha, kirjutas üks fänn.»

«Välja tulemine ja sildid ei tohiks isegi teemaks olla. Kuid ma olen Ariana ühe ühke ja mul on hea meel, et ta tunneb end mugavalt säutsudes meile oma seksuaalsuse kohta, isegi kui ta ei pidanud seda tegema,» lisas teine fänn.