Pildid: viieaastane tüdruk tegi väikevennale koomilise meigi, et ta näeks välja nagu emme

Elu24
Copy

Kahe lapse ema Catherine Carr (24) jättis oma viiekuuse poja lõunaunne ning kui last vaatama läks, avastas ta, et suur õde oli talle stiilimuutuse korraldanud.

Yorkshire'ist Harrogate'ist pärit kahe lapse ema Catherine Carr jättis oma viiekuuse poja Frankie mõneks ajaks üksinda, kui poiss lõunaund tegi. Samal ajal vaatas ta kolmeaastane tütat Tiffany telekat. Kui aga ema tagasi tuli, avastas ta, et suur õde oli vennale teinud TOWIE-stiilis meigi, kirjutab Daily Mail.

TOWIE-stiilis meiki iseloomustab võltspäevitus, ripsmepikendused, viimistletud kulmud ja tupeeritud juuksed. Seda stiili viljelevad paljud Inglismaa Essexi krahvkonna kõrgklassi naised.

Pisike meigikunstnik kattis Frankie näo paksu kihi päikesepuudriga ning värvis vennale ka dramaatilised mustad kulmud ja huuled. Meigitud pisipoja ema oli veel rohkem jahmunud, kui tütar selgitas, et soovis venna ema moodi meikida. 

«Ma jätsin poja magama ja Tiffany vaatas multikaid. Kõik oli väga rahulik, kuni Tiff hõikas, et allakorrusele tuleksin, sest tegi nii, et Frankie minu moodi välja näeks.»

«Ma ei suutnud temaga riielda, sest see oli lihtsalt nii naljakas. Ja Frankie tundus ka rahul olevat,» lisas Catherine.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles