N, 23.03.2023

Justin Bieber vihastas kohatu aprillinaljaga naisfänne südamepõhjani

Elu24
Justin Bieber vihastas kohatu aprillinaljaga naisfänne südamepõhjani
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Justin Bieber, 2018.
Justin Bieber, 2018. Foto: DR/X17online.com/ Scanpix

Eilsel naljapäeval teatas laulja Justin Bieber (25) sotsiaalmeedias, et ootavad abikaasaga perelisa. Mehe fännid on aga nalja pärast marus ning laulja solvas paljusid naisi südamepõhjani.

Äsja abiellunud Justin Bieberi aprillinali sai alguse, kui postitas Instagrami ultrahelipildi, millega jättis mulje, et ootavad abikaasa Hailey Baldwiniga perelisa.

Nii selle kui järgnevate piltide alla jätsid fännid ja kuulsused kommentaare, kes soovisid õnne ja olid segaduses, sest polnud kindlad, kas tegu on tõesti vaid aprillinaljaga. Kui aga selgus tõde, vihastas Bieber paljusid fänne südamepõhjani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Kõik sai alguse Justini Instagrami postitatud Instagrami pildist, millele laulja pealkirja ei kirjutanudki. 

Pilti kommenteerisid näiteks saatejuht Ellen DeGeneres: «Hoidku selle eest, et sa aprillinalja teed.» 

Ka tõsielupere ema Kris Jenner kommenteeris postitust: «Mul on külmavärinad... Ma peaaegu nutsin, kui mõistsin, mis päev täna on.»

Nendega liitusid näiteks näitleja Brent Rivera, kes laulja nalja läbi näris ja Ludacris, kes emotikonidega paarile õnne soovis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If U thought it was April fools

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justini abikaasa Hailey rahustas oma kommentaariga korraks sabinad maha, kui mehe postitust kommenteeris ja kirjutas sarkastiliselt: «Väga naljakas...»

Bieber aga otsustas nalja järgmisele tasemele viia ja postitas kaasast mitu pilti, millel on näha naise ümber arste, kes ta kõhtu katsuvad. «Kui te arvasite, et see on aprillinali,» kirjutas ta pealkirjaks. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Veidi peale seda, tunnistas laulja aprillinalja üles ja postitas uue ultraheli pildi, mille keskele oli töödeldud juurde kutsikas. «Omg, kas see on tõesti... APRILLINALI,» kirjutas mees pealkirjaks.

Mõned elasid laulja naljale kaasa ja kirjutasid, et Justin tõmbas neid haneks. Suurem osa oli aga hoopis neid, kes pidasid Bieberi aprillinalja kohatuks ning tegid ta selle eest maatasa. Paljud pahameelsed olid naised, kellel oli raskusi rasestumisega ning naised, kes olid nurisünnituse järel lapse kaotanud, kirjutab Daily Mail.

«Naisena, kes ei saa lapsi, leian, et see nali on tülgastav ja lugupidamatu,» kommenteeris üks naine. «See näitab kui lapsi sa siiani oled. Kas see poleks karma, kui sa ise lapsi ei saaks? Ma loodan, et sul on vähemalt sündsust, et oma hoolimatu ja rõveda nalja eest vabandada. Kui ei, siis olgu häbi nii sul, kui su emal, kes sind paremini ei kasvatanud.»

«Rasedus ei ole nali... paljud naised on kaotanud lapse ja paljudel on rasestumisega raskusi ja sina arvad, et see on nali,» lisas teine.

«Ma olen alati su muusikat armastanud, kuid peale seda nalja enam mitte. Sa lihtsalt ei naljata sellise asjaga. Minu jaoks, kes on nurisünnituse järel lapse kaotanud, ei ole see üldse naljakas. Sul pole õrna aimugi, mis tunne see on,» kommenteeris kolmas.

Märksõnad
Tagasi üles