«Varjundite» staar Jamie Dornan sai salaja kolmanda lapse

Jamie Dornan ja Dakota Johson filmi «Viiskümend halli varjundit» esilinastusel Londonis, veebruar 2015.

FOTO: AP/Scanpix

«Viiekümne halli varjundi» filmidest tuntud näitleja Jamie Dornan on vahepeal saanud kolmandat korda isaks.

Filmistaari abikaasa Amelia Warner andis Instagramis teada, et on nüüd kolme lapse ema. «Ma olen kolme imelise tüdruku üle nii uhke, on au olla nende ema... tunnen ennast täna uskumatult õnnelikult,» kirjutas Warner. Suurbritannias tähistatakse täna emadepäeva.

Teksti ilmestas pilt kolme pisitütre papudest.

Dornan ja Warner, mõlemad avaliku elu tegelased, on tuntud kui erakordselt privaatne paar, vahendab Daily Mail. Nad abiellusid 2013. aastal ning neil on varasemast kaks tütart: 3-aastane Elva ja viiene Dulcie.

Uudis sellest, et paar ootab kolmandat last, sai teatavaks mullu oktoobris. Millal laps sündis, pole teada.

Möödunud sügisel rääkis Dornan jutusaates, et plaanib kolmanda lapsega rohkem aega veeta. «Ma usun, et mul on seekord palju rohkem kontrolli. Eelmise kahega pidin arvestama «Viiekümne halli varjundi» võttegraafikuga,» rääkis Dornan, kes kehastas erootilises filmisaagas miljardäri Christian Greyd.

Jamie Dornan ja abikaasa Amelia Warner Londonis, oktoober 2018.

FOTO: EMPICS Entertainment/ScanPix

«Pärast esimese lapse sündi pidin kolme päeva pärast juba võttesse minema. Teine laps sündis Londonis ja ma lendasin kümme päeva hiljem Kanadasse teist «Varjundite» osa filmima,» meenutas filmistaar. Seekord on ta lubanud, et võtab mitu kuud vabaks.

Dornan rääkis ka sellest, et kavatseb terve raseduse aja abikaasale toeks olla. «Ma pole kunagi ühegi lapse sünnist ilma jäänud. Ma ei saaks endaga elada, kui sellest ilma jääksin,» ütles ta.

Tagasi üles