L, 2.12.2023

50 aastat Scooby-Doo'd! Amanda Seyfried ja Zac Efron kinnitati täispika animafilmi «Scoob» võtmeosadesse

Spekter
Facebook
Comments
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried Foto: Alberto Terenghi / PA Images / Scanpix

Tuleval aastal taaselustab Warner Bros läbi aegade ühe menukama koomiksi-« ja animasarja Scooby-Doo tegelaskonna täispikas animeeritud filmis «Scoob».

Nüüdseks on selgunud, kes annavad nendele 50 aasta eest loodud tegelastele hääled ning nimekiri on muljetavaldav: filmi kaunitar hakkab rääkima Amanda Seyfriedi häälega ning hurmur Fred Zac Efroni omaga, vahendab CinemaBlend.

Zac Efron filmi «Rannaparm» esilinastusel
Zac Efron filmi «Rannaparm» esilinastusel Foto: Joshua Blanchard / AFP / Scanpix

Naljaka hääle ja valdavalt arusaamatu jutuga koer Scooby-Doo hääle loeb sisse üks Hollywoodi kuulsamaid häälnäitlejaid Frank Welker, kes omal ajal hoopiski Fredile hääle andis. Muuhulgas kuulub Welkeri kuulsamate tööde hulka ja kass Garfieldi hääl.

«Scooby Doo» (1982): Fred, Daphne, Shaggy, Scooby, Velma ja Scrappy-Doo
«Scooby Doo» (1982): Fred, Daphne, Shaggy, Scooby, Velma ja Scrappy-Doo Foto: Rights Managed / RUBY SPEARS PRODUCTIONS / Ronald

Meenuta, milline oli 1969. aasta telesari «Scooby Doo, kus sa oled?»:

Scooby Doo koomiksid on andnud poole sajandi jooksul ainest mitmetele telefilmidele ja -sarjadele ning ka mängufilmidele. Viimastest ilmus lausa kaks järjestikust filmi (aastatel 2002 ja 2004), kus peaosades toona oma kuulsuse tipul noored staarid Sarah Michelle Gellar ning Freddie Prinze Jr.

«Scooby Doo 2» (2004): Freddie Prinz Jr, Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard ja Linda Cardellini
«Scooby Doo 2» (2004): Freddie Prinz Jr, Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard ja Linda Cardellini Foto: Rights Managed / Warner Bros. / Ronald Grant Arch

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles