Nike

Vaata ja imesta! Õudusfilmis «Meie» mänginud kaksikud on samad, kes tegid kunagi kaasa ka «Sõprades»

Noelle Sheldon ja Cali Sheldon.

FOTO: Scanpix/John Nacion/starmaxinc.com / Starmax/PA Images

Jordan Peele'i uus õudusfilm «Meie» on šokeerinud paljusid ja seda üpris kummalisel põhjusel. Väljaanne Hello kirjutab, et mitmed kinokülastajad on üllatunud, et õudusfilmis judinaid tekitava rolli teinud tüdrukud on samad, kes mängisid kunagi «Sõprade» sarjas hoopis palju nunnumat tegelaskuju.

Kaksikud Noelle ja Cali Sheldon mängivad õudusfilmis «Meie» Becca ja Lindsey tegelaskujusid, keda fännid on kirjeldanud ka kui «judinaid tekitavate» karakteritena.

Kuigi Noelle'i ja Cali nimed tunduvad meile tundmatud, oleme me kõik neid arvatavasti vähemalt korra telekast näinud. Nimelt mängisid tüdrukud aastatel 2003-2004 «Sõprades» Racheli ja Rossi tütart Emmat. 

Kuvatõmmis videost: Emma Geller-Green ja Monica Geller (Courtney Cox) ja Chandler Bing (Matthew Perry).

FOTO: Favorite videos/ Youtube

Kuigi kaksikud ei mäleta sarjas osalemisest eriti midagi, uhkustavad nad vahel sellega oma sõprade ees ikka.

«Väga paljud meie koolist vaatavad seda sarja ning enamus teavad, et me mängisime selles sarjas. Nad arvavad, et see on päris lahe.» sõnas Noelle ühes intervjuus väljaandele Bustle.

Nüüd on tüdrukud taas tähelepanu keskpunktis, sest mitmed kinokülastajad on nad ära tundnud. «Ma sain just teada, et kaksikud «Meie» filmist on samad, kes mängisid kunagi «Sõprades» Emmat. Ma olen šokeeritud,» kirjutas üks fänn sotsiaalmeedias.

«See on filmi suurim süžeepööre, et kaksikud «Meie» filmist on samad, kes mängisid kunagi Racheli ja Rossi tütar,» lisas veel teinegi üllatunud fänn.

Vaata ka filmi treilerit: