K, 4.10.2023

Õpilane teenib hiigelsumma oma kasutatud trussikuid müües

Elu24
Facebook
Comments
(foto on illustratiivne)
(foto on illustratiivne) Foto: WENN.com

Üliõpilane teenib raha omapärasel viisil müües enese kasutatud aluspükse. Müüdava kauba hind sõltub sellest, kui kaua on aluspüksid jalas olnud.

Kasutatud aluspükstega teenitud raha kasutab 21-aastane tütarlaps koolikulude katteks. Naine avaldab, et ostab trussikuid kokku hulgi ja hinnad on paari euro ümber. Samal ajal jääb müügihind 100 euro kanti juurde. 

Kasutatud trussikute hind sõltub ajast, kaua on neid kantud. Samuti on võimalik lisaraha osta konreetsete aluspükstega selfisid. 

New Yorgi ülikooli õpilane avaldab, et jõudis trussikuäri juurde ajal, kui töötas veebikaameratüdrukuna. Juba toona meeldis ta klientidele näha tüdrukut trussikutes, mis ta hiljem meestele maha parseldas. 

«Ausalt öeldes on aluspükste müük muutunud mind enesekindlaks, sest ma kontrollin oma keha,» tunnistab ta. Lisades, et tal on rõõm rahuldada inimeste soove, kel taolised fetišhid on. 

Vahel nõustub naine ekstrateenuste pakkumisega ja kord on ta teeninud 500 eurot selle eest, et lasi mehel oma kaenlaaluseid nuustuda. «Ta sai mu kaenlaaluseid nuusutada 15 minutit järjest,» avaldab trussikumüüja. 

Naine töötab lisaks ettekandjana ning koerte jalutajana ja teenib aastas kokku ligi 40 000 eurot.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles