Eesti Muusikaauhinnad 2020

Karm süüdistus: Playboy modell väidab, et Jennifer Lopezi värske kihlatu saatis talle seksisõnumeid ja nõudis kolmekat!

Jennifer Lopez ja Alex Rodriguez. 2018-

FOTO: Scanpix / AFP

Briti glamuurimodell Zoe Gregory (44) väidab, et Jennifer Lopezi (49) kihlatu Alex Rodriguez (43) anus temalt seksi ning saatis talle rohkelt seksuaalse sisuga pilte ja videosid. Kõik see toimus väidetavalt vaid paar nädalat enne kihlust, vahendab The Sun.

The Sun spekuleerib ka, et Playboy modelli väited võivad tekitada probleeme kihluse osas. Teadupoolest kosis Rodriguez popstaari ligi 4 miljonit maksva kihlasõrmusega. 

Alex Rodriguez ja Jennifer Lopez Oscarite järelpeol. 2019

FOTO: Scanpix / Paul Marks/Broadimage

Playboy modell sõnas The Sun'ile: «Jennifer on imeline ning ta ei vääri seda. Samal ajal, kui ta valmistub temaga abielluma, nurub tema mees minult seksivideosid ja seksi ning tahab, et kaasaksin ka teisi tüdrukuid.»

«Kui ta käitub nii kuni abieluettepanekuni, pole see lihtsalt aus.»

Rodriguez postitas 12. märtsil Instagrami pildi sellest, kuidas ta rannaliival Lopezi kätt palus. Vaid mõned tunnid hiljem avalikustas endine pesapallur Jose Canseco, et Rodriguez magas väidetavalt tema endise naisega.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Locking it down. 💙 #futuremrsrodriguez

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Nüüd räägib Zoe, kes kolis Los Angelesse 1998. aastal, et Rodriguez võttis temaga ühendust eelmisel aastal, jõulude paiku. Naisterahva sõnul hakkas mees peagi nuruma kohtumisi ning tahtis, et Zoe võtaks kaasa mõne sõbranna, et nad saaksid grupiseksi harrastada.

Väidetavalt valas mees Zoe komplimentidega üle ning kiitis eriti tema kurvikat figuuri ning uhket rinnapartiid. Ka olevat Rodriguez palunud, et Zoe saadaks talle endast alastipilte ja seksikaid videosid.

Zoe Gregory pilti näed SIIT!

Zoe avalikustas ka mõned sõnumid, mida nad väidetavalt mehega vahetasid. Ühes sõnumis uurib Rodriguez, kas Zoe on juba välja mõelnud tüdrukute nimed, kes võiksid nendega voodis ühineda. 

Ka väidab Zoe, et Rodriguez saatis endast alastipilte. 

«Jennifer peab üles ärkama. Mul on temast kahju ja ma arvan, et see pole õige,» sõnas Zoe.