Selleks, et kunstraha oleks seadusega kooskõlas, ei tohi kunstraha kujundus kasutada ehtsat rahakujundust moonutatud moel, seega tuleb kasutada originaaldisaini. Kõige kallimad ja kvaliteetsemad tegijad toodavad raha ka eri kulumisastmes ja värvitoonides, pettes peaaegu et täielikult ära igaühe, kes raha lähemalt ei vaata. Tegu on käsitööga, kus 15-20 inimest sageli laua taga rahatähtedele kohviplekke peale teeb ja raha näppude vahel rullib, et tekiks kasutatud raha mulje.
Erinevused tegeliku rahaga on tegelikult märkimisväärsed: «United States Federal Reserve» asemel on 100-dollarilise rahatähe peale trükitud nt «Unreal Fake Currency Reserve» või midagi muud taolist, mis selgelt ütleb, et tegu pole ehtsa rahaga. Ka on 100-taalasel Franklini portree originaaltöö, mille all pole tema nime. Ka käsikirjalised allkirjad ütlevad otsesõnu, et need pole ehtsad: «Ima Not Real» ja «Not Real Currency». Isegi «United States» on kirjutatud W-ga.
Ja palju selline kunst ka maksab? Rahapakk, milles on 100 rahatähte, läheb filmitegijaile maksma 45-65 dollarit. Käsitsi kulutatud raha eest tuleb pakile veel 20 dollarit hinnas otsa.
Üheks RJRProps suurimaks ja keerukaimaks tellimuseks oli toota raha Netflixi menusarjale «Ozark», kus raamatupidajast isa koos perega Mehhiko narkokartellile raha on sunnitud pesema. Rahahunnikuid on sarjas palju, raha käib käest kätte ja kotist kotti palju ning muu hulgas tuli suisa terve üks majasein rahast täis toppida ja kõik pidi ehtne välja nägema.