Nike

Skandaalne naisräppar Grete-Marie õpetab, mida naistega magamistoas teha

Grete-Marie Võrro süüdistas Eestlaste Kolmnurgas räpipunti 5miinust alaealiste ärakasutamises ning nüüd jagab õpetusi, mida naistega magamistoas teha.

FOTO: Kuvatõmmis Youtube'i videost

5miinuse laimamisega avalikkuse tähelepanu püüdnud Tallinnast pärit naisräppar Grete-Marie on nüüd sõna võtnud selles osas, mis magamistoas toimub. Ta soovitab meestel oma partnerid korralikult läbi ... teate küll.

16. märtsil toimus Tallinnas Juhkentali tänaval klubi Kolm esmakordselt räpipidu, kus olid laval ainult naisartistid. Räpipidu alustas Grete-Marie, kes sattus hiljuti meedia tähelepanu alla, kuna süüdistas Võsu räpipunti 5miinust alaealiste tüdrukutega pidutsemises ja nende ärakasutamises.

Facebookis tutvustatakse teda kui rahvusvahelise lavakogemusega «sõnaboxerit», kes on osa räpiilmast võbisema pannud. Ja seda mitte ainult narkosüüdistustega!

Mis kogu sellest 5miinuse asjast saab, praegu veel ei tea, kuid Gretet see ei peata. Noor naine otsustas sotsmeedias meestele natuke tarkust jagada ning ütles, et naised ei oleks nii frustreeritud, kui mehed nendega rohkem tegeleksid.

«Lesbihonest here, asjad hakkavad ühiskonnas keerunema, sest naised saavad iga päev järjest vähem normaalselt keppi ning nende frustratsioon, mis tekib meeste üle domineerimisest, mis vajaks suuremat mentaalset energiat vastukaaluks, teeb naised hulluks,» kirjutas Grete. 

Ta võttis oma loo kokku: «Kepi oma naine korralikult läbi nii seest kui väljast.»