Nike

Tüdrukutebänd La La Ladies lõpetab tegevuse
Vaata säravamaid hetki!

Kuum tüdrukutetrio La La Ladies lõpetab pärast viit edukat aastat tegutsemise. Tüdrukutebändi ootamatust lõpetamisest skandaali otsida ei tasu, annab eestvedaja Tanja Mihhailova-Saar teada. 

«Kõik see aeg on olnud pööraselt põnev ja pakkunud tüdrukutele uskumatuid väljakutseid. La La Ladies on muuhulgas esinenud New Yorgis, Liibanonis ja Austraalias. Loonud tuntud rõivabrändiga oma kollektsiooni ja palju muud. Aga iga hea asi saab kord läbi,» annab Tanja La La Ladies bändi tegevuse lõpetamisest teada. 

Põhjuseks on bändiliikmete soov liikuda edasi sooloartistidena. «Jõudsime selle otsuseni jaanuaris pärast meie viimast suurepärast reisi Austraaliasse. Tahame olla ise oma aja peremehed ja jätkata sooloprojektidega,» avaldab bändi liige Kethi Uibomägi tagamaid. 

Otsus ei sündinud üleöö. «Võtsime endale mõtlemisaja, kuid leidsime, et just nüüd ja praegu on õige aeg lõpetada,» tunnistab Diana Varik. Naine on pidanud arvestust ja teab, et La La Ladies astus viie aasta jooksul lavale kokku 360 korda, lisaks heategevusüritused. 

«Eesti laulul» sooloprojektiga osalenud La La Ladies liige Inga Tislar tunnistab, et koos veedetud aeg ja kogemused on bändiliikmetest parimad sõbrad teinud, kuid temagi soovib edasi liikuda isiklike projektidega. 

La La Ladies sai alguse viis aastat tagasi Tanja Mihhailova-Saare ja Timo Vendti eestvedamisel. «Nautisin tüdrukute koolitamist ja suunamist väga, seega plaanime Timoga uue tüdrukute bändi loomist,» tunnistab Tanja ja lisab, et jagavad peagi enam infot. 

Tüdrukutebänd La La Ladies astub viimast korda lavale ööklubis Amigo 3.mail.