Video: Kate ja William on taas skandaali keskel, kuid seekord ei ole «süüdi» Meghan

Prints William ja Cambridge'i hertsoginna Catherine 11. märtsil 2019 suundumas rahvaste ühenduse jumalateenistusele Westminster Abbeysse

FOTO: ROGER GEORGES/SIPA /Scanpix

Briti meedia teatel on prints William ja ta naine, Cambridge’i hertsoginna taas skandaali keskel, kuid seekord ei ole see seotud prints Harry kaasa, Sussexi hertsoginna Meghaniga.

Väidetavalt jooksis must kass hertsoginna Catherine’i ja ta sõbranna, Cholmondeley markiisi Rose’i vahelt läbi ning Catherine ei soovi, et ta mees suhtleb Cholmondeley markii Davidiga.

Õukondlaste sõnul kasutab Catherine Rose’i kohta väljendit, et ta on ta on tema Norfolki vihavaenlane. See on viide sellele, et Cholmondeleyd elavad Norfolkis Houghton Hallis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Houghton this afternoon... perfect autumnal day #Houghton hall

A post shared by Houghton / Rose Cholmondeley (@houghton_hall) on

Varasemal ajal veetis nimetatud nelik palju aega koos, nende lapsed sõbrunesid ja nad käisid üksteisel külas.

«Kõmufotograafid jäädvustasid alati, kui see nelik avalikkuses koos oli. Ka eraviisiliselt olid nad väga lähedased, kuid siis juhtus midagi, mille tõttu olukord muutus,» sõnas kuningakoja lähedane allikas.

Arvatakse, et põhjus võib peituda selles, et nii Catherine kui Rose on seotud samade heategevusorganisatsioonidega ning nad mõlemad üritavad domineerida. 

Veel liiguvad jutud, et prints Williamil oli mõnda aega Cholmondeley markiisi Rose'iga salasuhe. 

Väidetavalt tahtis prints William oma naise ja Cholmondeley markiisi vahelist suhet parandada, kuid tulemuseta.

«Catherine tegi teatavaks, et ta ei soovi Cholmondeley markiid ja markiisi oma sõprade ringis näha. Ta andis oma mehele Williamile ultimaatumi, et ta enam seda paari nende sündmustele ei kutsuks ja nendega ei suhtleks,» väitis allikas.

25-aastane Rose Hanbury sai aadlitiitli abielludes 24. juunil 2009 Cholmondeley 7. markii, 47-aastase Davidiga. Paaril on üheksa-aastased kaksikud pojad Alexander ja Oliver ning kolmeaastane tütar Iris. Iris on sageli käinud mängimas Williami ja Catherine’i esimese lapse, prints George’iga.

Markii on krahvist kõrgem ja hertsogist madalam kõrgaadlitiitel mitmes Euroopa riigis, kaasa arvatud Suurbritannias.  

Enne aadlikuga abiellumist oli Rose Hanbury tuntud modell, keda briti kõmumeedia isegi prints Williamiga paari pani.

Cholmondeley markii Davidi abiellumine Rose’iga tuli kõigile üllatusena, kuna need kaks tundsid üksteist üsna vähe aega. Nad abiellusid vaid kaks päeva pärast oma kihlumist ja teatasid siis, et Rose ootab kaksikuid.

Cholmondeley markiis Rose ega ta mees David ei ole kommenteerinud, miks prints William ja ta naine Catherine nendega enam suhelda ei soovi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flower picking

A post shared by Houghton / Rose Cholmondeley (@houghton_hall) on

Uus skandaal kerkis ajal, mil eelmine ei olnud jõudnud «jahtuda». Alles mõni aeg tagasi kirjutasid paljud kõmuväljaanded ja -leheküljed, et Catherine ja Sussexi hertsoginna Meghan ei saa omavahel läbi, kuna ameeriklanna üritab briti õukonnas oma «labaseid arusaamu» peale suruda ja eirab etiketti.

Kinnitamata andmetel sai kahe naise vaheline «sõda» alguse vahetult enne prints Harry ja ameeriklannast näitlejanna Meghan Markle’i laulatust 2018. aasta mais. Meghan oli Catherine’ile öelnud midagi väga solvavat, mille tõttu Cambridge’i hertsoginna ja ta mees hakkasid Sussexi hertsoginnat eirama. Tehes seda ka avalikkuses, mitte ainult kinniste uste taga.

Viimasel ajal üritavad Catherine ja Meghan jätta muljet, et nad on leppinud, kuid kehakeeleekspertide arvates on see vaid mäng ning konkurentsist tingitud ärategemine kestab edasi.