Paparatso: tujust ära Justin Bieber käis naisega basseini ääres piiblit lugemas

Popstaar Justin Bieber, kes kaebas hiljuti sotsiaalmeedias, et tal on elus rasked ajad, jäi kõmupiltniku kaamera ette Californias basseini ääres, kus veetis aega abikaasa ja ema seltsis. Vaata pilte!

25-aastane megastaar jäi pildile kurvas olekus ning pealtnägijate sõnul tundunud ta täiesti masendunud. Bieberid ilmusid basseini äärde hommikul ning oli kohe näha, et mees on tujust ära. Pealtnägija sõnul ei rääkinud ta esialgu naisega ega istunud ta kõrvale toolile.

Hailey olevat lamanud kõhul ning lugenud piiblit. Hiljem ulatas naine püha raamatu ka Justinile. Mõne aja pärast saabus basseini äärde ka Justini ema koos sõbrannaga.

25-aastane Kanada poppsensatsioon Justin Bieber ja 22-aastane Ameerika modell Hailey Baldwin kihlusid eelmise aasta juulis ning vahetasid juba novembri kuus abieluvandeid. Bieber rääkis veebruaris, et on leidnud enda jaoks jumalasõna ning see on ka üks põhjustest, miks nii kiiresti pulmad oli vaja pidada: noormees oli abieluni tsölibaadis.

Vaid mõned kuud peale abiellumist ütlesid noored ajakirjale Vogue, et abielu on raskem, kui nad oleksid osanud oodata. Allikad on rääkinud, et Hailey on otsinud abi lahutusadvokaatidelt, sest ei saa jagu abikaasa ebakindlast ja tujukast käitumisest.

Tagasi üles