Tallinnast pärit, kuid Tartu Ülikoolis õppiv noor neiu rääkis, kuidas ta sattus esimesel ülikooliaastal kahel korral vägistamisohvriks. Nukraks teeb kogu loo juures see, et tema jutu järgi on esmakursuslaste vägistamisohvriks langemine tavaline.
KK on Tallinnast pärit, kuid nüüd Tartus õppiv neiu. Tema ülikooliteekond on kohe-kohe lõppemas, kui kevadel saab kolm aastat täis ja ees on lõpetamine.
Kui võiks arvata, et ülikool on iga noore inimese elus põnev aeg ja lõpetamise järel algab justkui uus elu, siis ei saa see 22-aastane neiu päris nii mõelda. KK rääkis, et sattus esimesel ülikooliaastal kahel erineval korral vägistamise ohvriks. Ühel korral vägistasid teda lausa kaks noormeest.
KK-l oli temaga juhtunust raske rääkida, kuid oma lugu teise neiuga jagades selgus, et see on tüüpiline, isegi tavaline, et esmakursuslased satuvad vägistamise ohvriks. Selline asi ei ole normaalne ega tohiks olla tavaline.
Politsei poole neiu pöörduda ei tahtnud, kuna tundis, et ei saa sealt abi. Ta on pidanud oma murega üksi olema, jagades seda väga vähesele.
Selline on KK lugu. Kas tunned ennast ära?
Räägi oma sõnadega, mis juhtus. Mida sa mäletad?
Esimene kursus oli. Kuna ma olen Tallinnast pärit ja tulin Tartusse õppima, siis ma nautisin seda vabadust, et ma ei ole vanematega ja ma elan üksi, ma olen iseseisev. Ma pidutsesin palju. See tähendab seda, et ma käisin iga nädal Retrol, see on igakolmapäevane muusikaüritus klubis Illusioon, ja veel kusagil kursusega istumas. Retro oli ka see koht, kuhu naised said mingi kellaajani tasuta sisse. Taust on see, et ma käisin hästi palju väljas ja vabaduse maitse oli suus. Siis ma olin veel see inimene, nüüd, kaks aastat hiljem enam ei ole, aga siis ma olin see, kes alkoholi jõi ja kellest inimesed järgmisel päeval rääkisid lugusid.