Eurolaulu Raadio

Pildid ja video: Eestis käis staarkoreograaf Nika Kljun, kes on koostööd teinud nii Beyonce, Bieberi kui ka Spearsiga!

Staartantsija-koreograaf Nika Kljun, kes on koostööd teinud ka Justin Bieberi ja Britney Spearsiga, andis Kalevi Spordihallis tantsu workshopi. Vaata galeriist, mis toimus kohapeal!

Workshopi korraldaja, DanceAct Tantsustuudio juhatuse liikme Anvar Kruusi sõnul on Nika näol tegemist tõelise maailmastaariga, kelle nime väljahõikamine tõi workshopile kokku rekordkoguse tantsijaid.

«Kui algul plaanisime treeningud korraldada DanceAct Tantsustuudios, siis juba tund peale sündmuse väljakuulutamist otsustasime enneolematu tantsijate huvi tõttu sündmuse Kalevi Spordihalli ümber viia. Kokku osaleb workshopil ca 250 tantsijat kõikjalt üle Eesti, Lätist, Leedust, Soomest,» ütles Kruus.

Lisaks Justin Bieberile ja Britney Spearsile on Nika Kljun koostööd teinud ka Beyonce, Jennifer Lopezi, Pitbulli, Ne-Yo, Jason DeRulo, One Directioni, Cher Lloydi, Donna Summeri, Matt Pokora, Chopstick Brothersi ja paljude teistega.

Samuti on Nika üles astunud suurtes teleshowdes nagu MTV Video Music Awards, Billboard Music Awards, American Music Awards ning Young Hollywood Awards. Lisaks on ta teinud live-etteasteid saadetes America’s Got Talent, Dancing with the Stars, The Voice, ja X-Factor (USA, UK, Prantsusmaa).