Nike

Video: Deana Noop arutleb, kas nublu üks tuntumaid hitte on temast kirjutatud
Kuula ja vaata ise järele!

Deana Noop

FOTO: Kristjan Teedema

Juutuuber Deana Noop ehk Deanabanana arvab, et mõminaräppar nublu kirjutas temast laulu. Kui see ei vastagi tõele, siis on tegu liialt suure kokkusattumusega, leiab juutuuber.

Deana Noop arvab, et nublu lugu «tmt (tuju mitte tunded)» võib olla temast, kuna sellele vihjas teine muusik Reket.

«Ma ei väida kindlalt, et ta seda tegi. See on küsimärgiga video pealkiri,» vihjas Deana just selle teema kohta tehtud videole oma YouTube'i kanalis. 

«Aga Reketi muusikavideo võtetel, mis olid mitu kuud (umbes pool aastat) enne seda kui «TMT» välja tuli, ütles Reket mu vlogis selle kuulsa tsitaadi nublu laulust, mida avalikkuse jaoks vähemalt olemas polnud. Arutlesingi videos, et võimalik, et laul oli juba kirjutatud, aga samas ka võimalik, et need olid kohapeal improviseeritud ja hiljem nublu poolt kasutusele võetud. Kõigest üks conspiracy theory,» naljatas Deana. 

«Liiga suur kokkusattumus, et mitte jagada, eriti kui videomaterjal olemas on,» ütles ta Elu24-le antud usutluses.

Deana lisas: «Sain natuke aega tagasi teada, et muusikavideo ei tulegi välja ning vaatasin oma materjali selle peale üle ja siis meenus.»

Kõik need, kes Deanat ja tema tööd natukenegi tunnevad, kuulake nublu lugu «tmt» ja mõelge, kes see võiks olla blondist Tartu kaunitarist või mitte.