20 Instagrami kõige kaunimate kurvidega volüümikat modelli

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ashley Graham. 20 Instagrami kõige kaunimate volüümidega modelli
Ashley Graham. 20 Instagrami kõige kaunimate volüümidega modelli Foto: SCANPIX

Instagram on täis imeilusaid volüümikaid naisi, kes oma kurvide peitmise asemel neid näitavad ja uhkust tunnevad. 

Need 20 naist on vaid väike kübe nendest naistest, kellele on looduse poolt kaasa antud natuke kogukam kehakaal. Kehatüüpide trendid muutuvad ajas ja nüüd saavad need naised ilma tagakiusamata ning end häbenemata uhkust tunda selle üle, mis neil on. 

Nende kaunite naiste seas on ka eestlanna, kes levitab meie ühiskonnas noortele naistele ja meestele ka kehapositiivsuse sõnumit.

Galerii koostamisel on kasutatud Cosmopolitan UK nimekirja. 

Jada Sezer

Simone Charles

Stephanie Yeboah

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Phone selfie time ? so you’ve probably noticed by now that my feed has been filled mostly with bawwwdy shots this week. Why? Well, it’s one of those weeks where I’m having a ‘I feel GREAT about my body’ moods. Remember, it’s not a requirement to love your body 100% of the time at ALL time; the quest to self love and body confidence isn’t linear! Also, this bikini came through this morning and I tried it on and fell in love, so why not? It fits amazingly and is very true to size. This summer, the beach is going to get whatever body I give it! ✨✨✨✨✨ (Aff link) Screenshot or visit the link to shop the bikini! http://liketk.it/2zKsX #liketkit @liketoknow.it #LTKcurves #LTKeurope #instafashion #plussizebikini #fatkini #bikini #asoscurve #asseenonme

A post shared by Stephanie Yeboah (@nerdabouttown) on

Hayley Hasselhoff

Riley Ticotin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I tried ?

A post shared by RILEY (@rileyticotin) on

Diana Veras

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my cats in the background judging me for using self timer

A post shared by ? (@mynamesdiana) on

Marquita Pring

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?Fresh faced and ready for Fashion Week?

A post shared by marquitapring (@marquitapring) on

Iskra Lawrence

Brielle Anyea Cunningham

Hunter McGrady

Louise O'Reilly

MADLI VILSAR

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NAISTEPÄEVA KINGILOOS! ? Oma elu esimese loosi pühendan ma meile - tugevatele ja töökatele Eesti naistele! Meie kehad ei ole alati normide kohaselt “ideaalsed”, vahel on kurve vähem või rohkem kui tahaks, aga õpime koos hindama oma keha! Isegi kui alati ei tule see hästi välja, siis anname ikka endast parima, sest me oleme seda lihtsalt väärt! Naistepäev on küll kord aastas, aga ilus pesu kaunistab, ükskõik millises vormis naist, iga päev! Ja kuna @bonbonlingerie tuli just välja uue kollektsiooniga Ramona, mis istub selga ilusasti kõikidele kehatüüpidele, siis nüüd kingimegi ära sellise suurepärase komplekti, et ka sina saaksid tunda ennast naiseliku jumalannana! ? Loosis osalemiseks : ?Kirjuta pildi alla, milline on sinu jaoks ideaalne pesu? ?Jälgi @bonbonlingerie ja @madlivilsar IG kontosid ? Kutsud sõbra arvamust avaldama ja loosis osalema ? lisaks koodiga BBL-MADLI on kogu @bonbonlingerie poe kaup sulle 10% soodsam! ?Võitja kuulutame välja 11. märtsi hommikul kui ilus naistepäeva nädalavahetus on seljataga :) ? #bodypositive #plussizemodel #bonbonlingerie

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles