E, 30.01.2023

Wall Street Journal avaldas, kes lekitas Bezose intiimsõnumid ja kui palju talle selle eest maksti

Inna-Katrin Hein
Wall Street Journal avaldas, kes lekitas Bezose intiimsõnumid ja kui palju talle selle eest maksti
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Jeff Bezos 2018
Jeff Bezos 2018 Foto: Joshua Roberts / Reuters/Scanpix

Majandusväljaande Wall Street Journal (WSJ) andmetel maksis tabloid National Enquirer Michael Sanchezile, kes on maailma esirikkuri Jeff Bezose kallima Lauren Sanchezi vend, Bezose seksisõnumite eest 200 000 dollarit.

Mitmed väljaanded küsisid, kui Bezose ja ta armukese pornograafilised sõnumid meediasse jõudsid, et kes neid lekitas. Siis sellele küsimusele vastust ei saadud.

WSJ teatel said nad lekitaja kohta info Bezose ja ta kallima lähikonda kuuluvatelt inimestelt.

Lauren Sanchez
Lauren Sanchez Foto: ZUMAPRESS.com/scanpix

Bezos teatas veebruari alguses, et ta advokaadid uurivad, kes ta erasõnumeid leikitas ja ta plaanib sõnumite avalikustaja vastu kohtusse minna, sest tegemist on tema eraellu tungimisega.

Advokaadid said juba siis teada, et lekitajaks oli keegi Bezose lähikonnast, kuid nad ei teadnud, milline väljaanne seksisõnumite eest maksis.

Bezose sõnul ähvardas National Enquirerit väljaandev American Media Inc avaldada temast alastifotod, kui ta ei lõpeta uurimist, kuidas ta seksisõnumid avalikusse jõudsid.

Maailma suurima internetikaubamaja Amazon asutaja Bezos nõudis National Enquirerilt kinnitust, et alastifotode avaldamise ähvarduse taga ei ole midagi poliitilist.

Jeff Bezos ja ta naine MacKenzie Bezos teatasid 9. jaanuaril, et nende pikaajaline abielu lõppes ja nad lähevad lahku.

Jeff ja MacKenzie Bezos 2018 Vanity Fairi Oscari peol
Jeff ja MacKenzie Bezos 2018 Vanity Fairi Oscari peol Foto: Danny Moloshok / Reuters/Scanpix

Asjatundjate hinnangul on Bezose vara suurus 142 miljardit dollarit (125 miljardit eurot).

Arvatakse, et kuna MacKenzie Bezos aitas oma mehel eduka firma rajada, siis saab ta lahutusega poole varast. Seega võib endisest proua Bezosest saada maailma kõige rikkam naine.

Michael Sanchez ei ole WSJ nüüdset uudist kommenteerinud, kuid veebruaris antud intervjuus sõnas, et ta eesmärgiks on olnud oma õe ja Jeff Bezose eraelu kaitsmine.

Märksõnad
Tagasi üles