Kylie Jenner on peale parima sõbranna ja õemehe apsakat taas ree peale saanud

Kylie Jenner 2017.

FOTO: AFP / Scanpix

Jordyn Woodsi ja Khloe Kardashiani lapse isa Tristan Thompsoni petmisskandaal hakkab tuure maha võtma ning ka haavad on peaaegu lakutud. Jordyni endine parim sõbranna Kylie Jenner on taas sadulas ning on draama seljataha jätnud.

Tõsielusarja «Keeping Up With The Kardashians» staar Kylie Jenner (21) on peale parima sõbranna ja õemehe petuskandaali hoidnud madalat profiili. Jordyn tunnistas Jada Pinkett Smithi Facebooki saates «Red Table Talk», et suudles Khloe NBA staarist kaasat ning see tõi endaga kaasa kõikide sidemete katkestamise ja naiste sõpruse lagunemisega.

Reede õhtul käis Kylie oma meigikunstniku, kahe sõbranna ja assistendiga Nice Guy restoranis Hollywoodis, kinnitab allikas E! Newsile.

«Nad võtsid teistest eemal laua, kus keegi neid ei seganud. Nad jõid kokteile ja sõid õhtust. Kylie tundus olevat heas tujus. Ta naeris kui sõpradega rääkis ning tundus, et ta on väljas olemisest elevil.»

Kylie Jenner 2018.

FOTO: AP/Scanpix

«Ta tunneb, et on peale teda ümbritsenud draamat tagasi sadulasse saanud ja ta oli õnnelik, et sai sõbrannadega välja minna,» rääkis tõsielustraarile lähedane allikas. «Ta on oma tiimile ja lähedastele sõpradele toetunud, kuna Jordyniga sõprus on purunenud.»

«Kylie meeldib tema vabadus ja võimalus sõbrannadega väljas käia. Ta tunneb, et ta väärib praegu lõbutsemist. Nüüd kui ta tütar Stormi on veidikene vanem, saab ta süümepiinadeta mõne õhtu väljas käia,» lisas allikas.

Tagasi üles