Rita Ora 55-aastane ema, kes käskis hiljuti tütrel rohkem riideid selga panna, hakkas ise rannapesu modelliks

Elu24
Copy
Vera Ora ja tütar Rita Ora.
Vera Ora ja tütar Rita Ora. Foto: Kuvatõmmis Instagramist

Briti lauljatari Rita Ora ema ütles alles sügisel tütrele, et ta rohkem riideid kannaks, kuid nüüd on ise rannariiete modelliks hakanud.

Rita Ora ema Vera Ora hakkas rannapesu modelliks ning näitab, kust tütar oma välimuse saanud on, vahendab The Sun. 55-aastane naine, kes on üle elanud võitluse rinnavähiga, näeb tõepoolest suurepärane välja!

Koomiliseks teeb asja aga see, et möödunud oktoobris rääkis Vera, et pidi tütrega ühe tõsise «ema-tütre jutuajamise» maha pidama, kuna too kandvat liiga paljastavaid riideid. Nüüd on olukord aga vastupidine.

Ei tea, kui palju ema noomitustest kasu oli. Sellises riietuses väisas Rita Ora veebruari lõpus toimunud Oscari-pidu.
Ei tea, kui palju ema noomitustest kasu oli. Sellises riietuses väisas Rita Ora veebruari lõpus toimunud Oscari-pidu. Foto: SIPA/Scanpix

Toona rääkis Vera, et kritiseerib tütart õige sageli. «Ma ütlen talle, et «palun, kas sa saaksid selliseid asju mitte öelda?», «kas sa võiksid mitte niimoodi käituda?» või «pane riided selga ja kohe!»,» rääkis ema, kes nüüd ise, olgugi et üllal eesmärgil, avalikkuse ees ennast rannapesu väele võtnud on.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Kolme lapse ema Vera tõmbas trikoo selga, et aidata mastektoomia ehk rindade eemaldamise läbi teinud naistel ennast seksikana tunda. Veral diagnoositi rinnavähk 2005. aastal, kui ta oli 39-aastane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

«Ma pole harjunud ise rambivalguses olema, töötan meditsiinivaldkonnas ning igapäevatöös ma soengut ega meiki tegema ei pea,» kommenteeris Vera pesumodelliks hakkamist. «Kui ma saan aidata teisi naisi, kes võitlevad rinnavähiga, siis tundub, nagu oleks minu võitlusest ka kasu olnud,» põhjendas naine üllast eesmärki.

Vera elab Londonis ning on spetsialiseerunud vaimsele tervisele.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Tütre bikiinipildid, mis emale vastukarva võisid käia, nägid välja umbes sellised. Muidugi oleks võinud ema aidata ka tütrel õiges suuruses rinnahoidja leida...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles