Ungari modell Barbara Palvinist sai ametlikult Victoria's Secreti ingel

Barbara Palvin 2018. aasta Victoria's Secreti moeshowl.

FOTO: Capital Pictures/Scanpix

USA pesu- ning ilutoodetebränd Victoria's Secret teatas sotsiaalmeedias, et nende brändi uusimaks ingliks sai 25-aastane Barbara Palvin, kes liitub nüüdsest rodu teiste eliitmodellidega.

«Ametlikult @victoriassecret'i ingel!» hõiskas Palvin Instagramis jagatud teates. «Ma ei tea, kust alustada, kuid ma proovin: Ma poleks kunagi uskunud, et see juhtub ja see on ületanud võik mu ootused. Ma olen ülimalt põnevil teatades, et olem ametlikult VS ingel. Aitäh, et minusse usute. Oli aegu, kus lasin oma mõtetel end tagasi hoida ja oli raske neid mõtteid ületada. Kuid mu pere, mu meeskond, Ed ja kõik VS-is on mind alati toetanud ja mu tuju tõstnud,» kirjutab modell Instagramis jagatud postituse pealkirjas.

«Olen uhke esindades Ungarit ja mis kõige olulisem, kõiki teid mu elu uues peatükis. Aitäh teile veelkord,» lisas Palvin.

Eelmisel Victoria's Secreti moeetendusel kõndisid ainult 12 inglit, nende seas Behati Prinsloo, Jasmine Tookes, Stella Maxwell ja eelmisel aastal erru läinud Adriana Lima, kirjutab Page Six.

Ungarist pärit modell on esimene ingel, kes oma kodumaad brändi alt esindab. Oma esimese show tegi modell 2012. aastal. 

Oma Disney staarist poiss-sõbra Dylan Sprouse'iga kohtus ta just moeetenduse.

Tagasi üles