Nike

Hüvasti, Patune Pool! Sünne Valtri tutvustas uut ansamblit, mis näeb peale vaadates välja kui hevibänd

Sünne Valtri tutvustas uut bändi. Vasakult: kitarrist Toomas Laur, Sünne Valtri, trummar Gert Gregor Källo ja basskitarrist Jaanus Viskar.

FOTO: Instagram

Aastavahetusel viimase kontserdi andnud Patune Pool on nüüd minevik, sest Sünne Valtri on kokku pannud uue bändi. Promopilte vaadates näeb uus kooslus välja aga kui tõsine Skandinaavia hevibänd.

Juba jaanuari alguses ilmnes, et Patuse Poole Edvin Petrov leidis enda kõrvale «uue Sünne» ehk Regina Sundejeva. Valtri valmistus sel ajal Eesti Lauluks, kus ta sooloartistina ka finaali jõudis. Nüüd on Eesti Laul läbi ja armastatud naislaulja on kokku pannud uue bändi. Koosluse nimeks ongi Sünne Valtri bänd.

Sünne Valtri Eesti Laul 2019 finaalis.

FOTO: Konstantin Sednev

Valtri on enda kõrvale leidnud kogenud ja andekad pillimehed. Trummar on Gert Gregor Källo, kes on varem koostööd teinud Olavi Otepaluga, bassi mängib Zetode ridadest tuntud Jaanus Viskar ning kitarri Toomas Laur, kes on musitseerinud koos Marek Sadamaga ja töötab kitarriõpetajana.

Mureliku fänni küsimusele, kas bänd hakkab viljelema eesti- või ingliskeelset muusikat, vastas Valtri, et ikka eestikeelset. Millist sorti muusikat mängima hakatakse, pole veel teada, aga hevimetal see ilmselt siiski pole. Jääme ootama!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SYNNE VALTRI OFFICIAL (@synnevaltri) on