Südametemurdja Zac Efron on napsanud käevangu imekauni olümpiaujuja

Zac Efron 2016.

FOTO: mavrixonline.com/Scanpix

Kõikide lemmik «Keskkoolimuusikalist» tuntud Zac Efron on väidetavalt leidnud endale uue silmarõõmu, kelleks on Taani ujuja Sarah Bro, kirjutab Elite Daily.

Näitleja Zac Efroni südame on väidetavalt võitnud olümpiaujuja Sarah Bro, kellega mees veetis lõbusa ja sportliku nädalavahetuse. Paar pole siiani veel oma suhet «sotsiaalmeedia ametlikuks» teinud, kuid nad on mõlemad korduvalt vihjanud, et veedavad koos aega.

Näiteks käisid nad Los Angeles Kingsi hokimängul ja neid nähti ka koos UFC võitlusel Las Vegases. Üks pealtvaataja rääkis E!Newsile, et Efron ja Bro saabusid ja lahkusid koos ning nähtavasti veetsid nad lõbusalt aega. Sama allikas ka kinnitas, et paar vahetas pilke ja naeratusi, kuid ei rippunud teineteisel kaelas. 

Neid kahte tabati ka kaamerasilma ees, kui Efron kaamerale silma teeb ning tervitab, kui Bro sellest välja ei tee ja rahulikult edasi istub.

Sarah Bro on Taani ujuja, kes 2016. aasta olümpial võistles 4x100m vabaujumises. Naine on küll pärit Kopengaahenist, kuid nüüd elab Los Angelese'is. Teadupärast elab seal ka Efron.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t stay away from the pool ?

A post shared by ?SARAH BRO (@sarahwbro) on

Tagasi üles