Moegurud, hoidke alt: maailmas löövad laineid käekotid, mis on väiksemad kui pangakaart

Modell kannab Jacquemus'e kotti Mini Le Chiquito.

FOTO: SIPA/Scanpix

Kui arvasite, et mis puudutab moodi, ei suuda teid enam miski üllatada, siis arvake uuesti. Moemaailmas löövad laineid Jacquemus Mini Le Chiquito käekotid, mis on väiksemad kui pangakaart.

Peale Pariisi moenädalat on moemaailmat justkui raputatud, sest Prantsuse bränd Jacquemus tõi lavale Mini Le Chiquito kotid, mis on maailma teistpidi keerlema pannud ja inimesi kukalt kratsima ühtaegu.

Kotid, mis on väiksemad kui pangakaart mahuvad vaevatult kandja peopessa ning on vaid 5.2 sentimeetrit laiad, kirjutab The Guardian.

Miniatuursed kotid on miniversioonid niigi väikestest Le Chiquito käekottidest, mille suurus on 12x6 sentimeetrit ning need maksavad 500 USA dollarit.

Kui palju Le Mini Chiquito kotid maksavad, pole firma ütelnud, kuid selle ümber on olnud spekulatsioone.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BAG FOR A RING ? OR ? «LA COLLECTIONNEUSE» WINTER 2019/2020

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus) on

Prantsuse bränd Jacquemus esitles oma uusi kotikesi eelmisel nädalal Pariisi moenädala raames, kuid paljudel moe-nautlejatel jäid aksessuaarid kahjuks miniatuursuse tõttu modellide näpus kahe silma vahele.

Moeajakiri «Dazed» ütles: «Jacquemus, teie tillukesed kotid on absurdsed, kuid me armastame neid!»

Ka ajakiri «Elle» võttis uue trendi osas sõna, öeldes, et see on uus kuum kott. Nad pidid ka kiiresti tunnistama, et kotikesse mahtus vaid üks AirPod kõrvaklapp.

Modell kannab Jacquemus'e kotti Mini Le Chiquito.

FOTO: SIPA/Scanpix

Tagasi üles