Eesti Muusikaauhinnad 2020

Lõpuks ometi: eksnaine avaldas The Prodigy lauljale austust

Keith Flint ja eksabikaasa DJ Mayumi. 2009.

FOTO: Vida Press

The Prodigy staar Keith Flint oli alates 2006. aastast abielus jaapanlannast diskori Mayumi Kaiga, kes jagas nüüd Twitteri vahendusel austusavaldust.

Daily Mail kirjutab, et bändiliikmete sõnul oli jaapanlannast naine sundinud Flinti pärast nende lahkuminekut maja müüki panema ning kriisi tõttu võis laulja hakata narkootikume tarvitama. 

Flint panigi vaid loetud päevad enne oma surma 1,5 miljonit naela maksva villa Essexis müüki. 

The Sun kirjutab, et Flinti eksnaine DJ Mayumi oli mehe surma ajal kodumaal Jaapanis. Hiljuti jagas ta Twitteris jaapani väljaande säutsu, milles nimetatakse The Prodigy lauljat «tõeliseks pioneeriks, uuendajaks ja legendiks».

Tegemist oli The Prodigy bändiliikmete avaldusega, mille kohalik väljaanne oli ära tõlkinud. Avalduses seisis: «Me kinnitame oma venna ja parima sõbra Keith Flindi surma sügavaima šoki ja kurbusega.»

«Tõeline pioneer, uuendaja ja legend. Me jääme teda igavesti igatsema.»

Essexi politsei kinnitas, et nad said 4. märtsi hommikul väljakutse Dunmows Brook Hillis asuvasse majja, kust nad leidsid teadvuseta mehe. Parameedikud üritasid teda elustada, kuid see ei õnnestunud ja nad kinnitasid ta surma. 

Briti elektroonilise muusika ansambel The Prodigy sai kuulsaks 1990. aastatel. Keith Flint läks popmuusika ajalukku nii oma laulude, tantsimise kui ka erilise välimuse, eelkõige punkarisoengutega.  

Keith Flinti peetakse esimeseks muusikuks, kes viis pungi tantsupõrandale.