Buckinghami palee «mehed hallis» soovivad Meghan Markle'i troonilt tõugata (1)

Elu24
Copy
Sussexi hertsoginna Meghan Markle Marokos, 2019.
Sussexi hertsoginna Meghan Markle Marokos, 2019. Foto: ZUMAPRESS.com / MEGA/Scanpix

Sussexi hertsoginna Meghan Markle'i positsiooni Buckinghami palees ohustavad «mehed hallis», kes planeerivad tema kukutamist, kirjutab Mirror.

«Meghan Markle'it ootab ees ootamatu pööre Buckinghami palees, sest «mehed hallis» planeerivad hertsoginna troonilt tõukamist,» kinnitab kuningliku pere biograaf ja kirjanik Anna Pasternak.

Pasternak väidab, et kuningliku kohtu liikmed soovivad Sussexi hertsoginnat pildilt eemaldada, sest on troonile ohuks, kuna lahutatud ameeriklanna on monarhiat raputanud.

«Meghan on nagu granaat, mis on arhailisesse süsteemi visatud ning mis kõikjal plahvatuse kaasa on toonud. Ma usun, et toob veelgi.» 

«Teatud mõttes on Meghan uuendanud Wallis Simpsoni hinge ning ma loodan, et inimesed võtavad teda kui siirast, vaimukat, lojaalset ja väärikat inimest, keda on ebaõiglaselt pandud kõige rohkem halvustatud naise rolli,» ütles Pasternak.

Wallis Simpson, 1936.
Wallis Simpson, 1936. Foto: akg-images/Scanpix

Wallis Simpson oli Windsori hertsogi prints Edwardi ameeriklannast abikaasa. Edward soovis abielluda Wallisega ajal, kui mees oli veel Suurbritannia kuningas. See aga põhjustas põhiseadusliku kriisi, mis viis Edwardi troonist loobumiseni, et abielluda naisega, keda armastab.

Windsori hertsoginna on ajalukku jäänud vastuolulise isiksusena. Inimesed nägid teda naisena, kes võttis rahvalt armastatud kuninga.

 Windsori hertsog ja hertsoginna Wallis Simpson ja Edward VIII.
 Windsori hertsog ja hertsoginna Wallis Simpson ja Edward VIII. Foto: Topham Picturepoint/ Scanpix
Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles