Jordyn Woods tunnistas kossustaariga petmist: «Mina pole lahkumineku põhjus.»
Vaata videot!

Jordyn Woods.

FOTO: PA images/Scanpix

Petuskandaali keskmesse sattunud Jordyn Woods tegi esmakordselt suu lahti ning tunnistas, et Tristan Thompson suudles teda, kuid tema pole põhjus, miks Khloe ja Tristan lahku läksid.

21-aastane pluss-suurus modell ja Kylie Jenneri lapsepõlvesõbranna astus üles Jada Pinkett Smithi jutusaates «Red Table Talk», et rääkida enda poolne versioon juhtunust, kirjutab Daily Mail.

Jutusaates tunnistas Woods, et 27-aastane NBA korvpallur Tristan Thompson tõesti suudles teda. «Kui läksime välja, siis ta tõesti suudles mind. Suudluses polnud kirge. See oli suudlus huultele.»

«Ma ei arva, et tema on süüdi, sest mina lubasin sellel juhtuda. Ka alkohol oli mängus. Inimesed teevad rumalaid samme või naudivad lihtsalt hetke.»

«Me ei suudelnud keelega ega amelenud,» selgitas Woods hiljem suudlust.

Olgugi, et Jordyn tunneb Khloele kaasa ning usub, et naine ei peaks selles olukorras olema, ei arva Jordyn, et tema on lahkumineku põhjuseks.

«Ma ei ole kodulõhkuja. Ma ei sooviks kellelegi perele haiget teha. Eriti kellelegi, kellest ma hoolin ja kellel on imeilus tütar.»

«Ei, ma ei ole põhjus, miks Khloe ja Tristan enam koos ei ole. See olukord on keerulisem, ma mõistan seda, kuid mina pole lahkumineku põhjus,» ütles noor modell enesekindlalt.

Täispikka intervjuud Jada Pinkett Smithiga punase laua taga saab vaadata Facebooki videost.

Tagasi üles