ELU24 PODCAST: Uudo Sepp avaldas, kuidas tema avatust kurjasti ära kasutati: astusin mitu korda lõksu ja tehti valeuudiseid

Uudo Sepp, 2018.

FOTO: MADIS SINIVEE / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Elu24 podcasti «KÕU!» neljandaks saatekülaliseks oli superstaar Uudo Sepp. Rääkisime Uudoga maast ja ilmast ja saime vastuse ka küsimusele, kuidas hiidlased sündisid? «Võeti kõige lollim saarlane ja see kolis Hiiumaale,» teatas Sepp humoorikalt.

Värske saade läks käima humoorikalt, kuna ühte ruumi sattusid kokku hiidlane ja saarlane. Loomulikult läks jutt ka naljade peale, mida üksteise üle heidetakse. 

«Kui välku lööb, siis hiidlased pildistavad Saaremaad,» naljatles Sepp. Tuleb tõdeda, et saarlasel tuli nalju varrukast veelgi ning sel korral tegi ta saatejuht Heeliale üks-null ära. Õnneks jäid kõik siiski sõpradeks.

Elu24 podcasti salvestus (vasakult): Britten Torstenberg, Uudo Sepp ja Heelia Sillamaa

FOTO: Erakogu

Samuti uurisime Uudo käest, kuidas tal vahepeal läinud on ning mida põnevat on ta korda saatnud? «Võib-öelda, et väga hästi. Vahepeal olen saanud puhkust ja kirjutada laule ja isegi Nordicaga reisida,» sõnas Uudo.

Ka jagas Uudo meiega oma hiljutist reisikogemust. «Seal on kõik neli korda odavam. Kui sa lähed sinna saja euroga, siis sa oled juba nagu kuninga kass!»

Millisest riigist Uudo räägib, saad teada, kui kuulad «KÕU!» uut episoodi!