Video: Lady Gaga ja Bradley Cooperi Oscari-gala kuum etteaste võis alguse saada sellest esinemisest

Kaader filmist «A Star is Born». Bradley Cooper ja Lady Gaga

FOTO: Neal Preston / AP/Scanpix

Lady Gagat ja Bradley Cooperit näeb koos muusikafilmis «A Star Is Born», mis kandideeris Oscaritele, saades originaalalulu kategoorias kuldmehikese.

Lady Gaga ja Cooper läksid Oscari-gala ajalukku oma kuuma duetiga, kandes ette nimetatud filmi pala «Shallow», tekitades samas kõlakaid, et kas nad on salasuhtes, sest nendevaheline keemia ei jäänud märkamata.

Lady Gagat ja Bradley Cooperit nähti Oscari-galal kandmas tundeküllaselt ette pala «Shallow» filmist «A Star Is Born», mis kandideeris Oscarile

FOTO: Reuters/ScanPix

Lady Gaga esines üks kuu enne Oscari-galat Las Vegases, kontserti oli kuulamas ka Bradley Cooper, kelle Lady Gaga lavale kutsus. Sellel esinemisel tegid nad esmakordselt sellise etteaste nagu oli 24. veebruaril näha Oscarite jagamise kontsertosas.

Lady Gaga ja Bradley Cooper kandmas jaanuaris 2019 Las Vegases toimunud kontserdil ette pala «Shallow» filmist «A Star Is Born»

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Lady Gaga fännide arvates võisid staarid saada Oscarite idee ettaste just Las Vegase kontserdilt.

Kui Oscari-galal jäid Lady Gaga ja Bradley Cooper sündsuse piiridesse ega suudelnud laulu lõpul, siis Las Vegases suudlesid nad pärast laulu «Shallow» teineteist kirglikult.

Lady Gagat ja Bradley Cooperit nähti Oscari-galal kandmas tundeküllaselt ette pala «Shallow» filmist «A Star Is Born», mis kandideeris Oscarile

FOTO: Reuters/ScanPix

Sotsiaalmeedias kommenteeriti, et need staarid ei suuda käsi ega silmi üksteisest eemal hoida.

Lady Gaga fännid arvasid, et nende iidolil ja Bradley Cooperil on suhe, kuid Lady Gaga valas nende unistusele külma vett kui teatas, et Cooper on ta väga hea sõber, mitte salakallim.

Lady Gaga ja Bradley Cooper esinemas jaanuaris 2019 Las Vegases, kus nad kandsid koos ette pala «Shallow»

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Sotsiaalmeedias on jätkunud spekulatsioonid Lady Gaga ja Bradley Cooperi väidetava suhte ümber. Cooperi elukaaslane, venelannast modell Irina Shayk õnnitles Lady Gagat Oscari-galal suurepärase etteaste ja kuldmehike võidu pärast, kuid ta olevat lauljannale armukade.  

Kaader filmist «A Star Is Born». Pildil Lady Gaga ja Bradley Cooper

FOTO: Clay Enos / Image supplied by Capital Pictures/Scanpix

Kaader filmist «A Star Is Born». Lady Gaga ja Bradley Cooper

FOTO: CAP/FB / Image supplied by Capital Pictures/Scanpix

Tagasi üles