Kardashianide suhtedraama jätkub: patused leppisid omavahel kokku, et eitavad kõike

Khloe Kardashian ja Tristan Thompson.

FOTO: PA images/Scanpix

Mõned päevad tagasi tuli avalikkuse ette Khloe Kardashiani poiss-sõbra järjekordne truudusetus. Kurjad keeled teavad rääkida, et Tristan Thompson ja Jordyn Woods leppisid omavahel kokku, et afääri välja tulemisel eitavad kõike.

NBA staar Tristan Thompson pettis eelmisel nädalavahetusel türe ema Khloe Kardashiani, viimase õe Kylie parima sõbranna Jordyn Woodsiga. Patused leppisid omavahel kokku, et ei räägi afäärist kellelegi, kirjutab Daily Mail.

«Jordynil ja Tristanil oli omavahel kokkulepe, et kui nad petmisega vahele jäävad, siis nad eitavad seda. Tristan lubas, et keegi ei saa sellest teada,» rääkis allikas väljaandele People.

«Jordyn oli šokis, kui pere sellest teada sai ja ta vaibale kutsusid. Jordyn oli väga murelik. Pere arvates ainult seetõttu, et ta vahele jäi.»

Jordyn Woods

FOTO: PA Images/Scanpix

Tristan ja Jordyn käisid sõpradega Drake'i kontserdil ning peale seda läksid Tristani juurde järelpeole.

«Nad olid koguaeg teineteise lähedal ning flirtisid. Tristan hoidis ühel hetkel isegi kätt tema ümber,» lisas allikas.

«Jordyn jäi Tristani juurde peole ning lahkus alles varajastel hommikutundidel. Nad istusid tunde diivanil ja kaisutasid. Nende vahel oli keemiat ja kõik kohalolijad nägid seda, et nad on teineteisest huvitatud.»

Kylie ja Jordyn on olnud parimad sõbrannad juba aastaid ning Jenner oli peale juhtunut väga murtud ja segaduses. Peale seikluse välja tulekut kolis Jordyn oma parima sõbranna juurest välja ning ei tea, mida edasi teha. Naistevaheline sõprus ripub hetkel juuksekarva otsas.

«Kylie on äärmiselt murtud. Jordyn oli tema jaoks justkui õde ja ta on šokis, et midagi sellist juhtus.»

«Enne kui Kylie sõpruse osas otsuse teeb, tahab ta kokku koguda kõik faktid.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

to 2019 please ...

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Tagasi üles