Eaka mehega abiellunud 19-aastane naine: inimesed arvavad, et me oleme vanaisa ja lapselaps

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
19-aastane Samantha on abielus 62-aastase JR'iga.
19-aastane Samantha on abielus 62-aastase JR'iga. Foto: PICS BY SAMANTHA SIMPSON / CATER / Caters News Agency

19-aastane naine, kes abiellus vanaisa vanuse mehega, kaitseb oma kaasat inimeste eest, kes kutsuvad teda «lapseröövliks», ning avaldas, et nad tahavad koos last saada.

Kansasest pärit 19-aastane Samantha Simpson on sügavalt armunud oma abikaasasse, 62-aastasesse JR'i, kellega koos proovitakse ka last saada, vahendas The Sun.

Samantha kohtas esmakordselt oma tulevast abikaasat läbi ühise tuttava, kui naine oli vaid 18. Pärast kuid kestnud omavahelist suhtlust armus naine eakasse mehesse.

Kui aga naise pere ei aktsepteerinud niivõrd suure vanusevahega suhet, kolis Samantha elama omaette Berryville'i Arkansases, kuhu hiljem tuli ka JR. Kuus kuud hiljem koliti juba oma püsivasse kodusse Wichitas Kansases. Paarike kihlus kiiresti ja nad abiellusid 8. jaanuaril 2018. Pärast seda püütakse üheskoos esimest ühist last saada.

Samantha ja JR pulmad.
Samantha ja JR pulmad. Foto: PICS BY SAMANTHA SIMPSON / CATER / Caters News Agency

Aga vaatamata sellele, kui tõsiselt Samantha ja JR oma suhtesse suhtuvad, ahistatakse neid ikka igapäevaselt. Mees kutsutakse lapseröövliks, pedofiiliks ning teda peetakse tihti Samantha vanaisaks.

Samantha sõnas: «Kui me oleme kahekesi kuskil väljas, siis võõrad peavad meid tihti vanaisaks ja lapselapseks ning see ärritab mind. Aga veel hullem on see, kui nad kutsuvad JR'i lapseröövliks või pedofiiliks, kui nad näevad meid käest kinni kõndimas või suudlemas. Meil on juba piisavalt raske olnud sellega, et sõbrad ja pere meie suhet ei aktsepteeri, aga kui võõrad ka seda teevad, siis see muutub kurnavaks. Me tahame, et inimesed teaksid, et oleme õnnelikus abielus ja võtame seda tõsiselt. Ja teised inimesed ei peaks meid sellepärast diskrimineerima.»

Naine tunnistas, et armus JR'i kohe kui teda nägi, ja seda tema välimuse ning džentelmenliku käitumise tõttu.

naine tunnistab, et JR'i kutsutakse nende suhte pärast lapseröövliks ja pedofiiliks.
naine tunnistab, et JR'i kutsutakse nende suhte pärast lapseröövliks ja pedofiiliks. Foto: PICS BY SAMANTHA SIMPSON / CATER / Caters News Agency

Nüüd püütakse koos ka ühist last saada.

«Kuigi JR'il on laps eelmisest suhtest, tahame me koos lapsi saada ja pere luua. Me leiame, et praegu on aeg küps, et rasedaks jääda, sest me abiellusime ja meil on ühine elamine. Seega, miks mitte? Loodetavasti, kui me lapse saame, siis ahistamine lõppeb, sest ma ei taha last kasvatada keskkonnas, kus tema isa räigelt solvatakse. Me loodame, et oma lugu jagades saavad inimesed aru, et me ei tee nalja, ja võtame vaatamata suurele vanusevahele seda tõsiselt,» rääkis Samantha.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles