Gwyneth Paltrow väidab, et pole suusaõnnetuses süüdi ja kaebas ise arsti kohtusse

Näitlejanna Gwyneth Paltrow 2019.

FOTO: Image Press Agency / Scanpix

Jaanuari lõpus tuli uudis, et näitlejanna Gwyneth Paltrow kaevati kohtusse, sest sõitis suusakuurortis arsti vigaseks. Asjad võtsid ootamatu pöörde, kui naine hoopis mehe sama süüdistusega kohtusse kaevas, kirjutab Telegraph.

Hollywoodi näitlejanna Gwyneth Paltrow suusakuurorti lugu on võtnud ootamatu pöörde. Näitlejanna kaebas Utah' arsti Terry Sandersoni (72) suusaõnnetuse pärast ise kohtusse ja väidab, et hoopis tema on õnnetuses ohver.

Doktor Sanderson väidab, et Paltrow sõitis suusamäel hoolimatult ning selle tulemusena sõitis mehe pikali ja jättis ta vigastatuna suusamäele lebama.

Terry Sanderson, 29. jaanuar 2019.

FOTO: AP/Scanpix

Kolmapäeval esitasid Paltrow’ juristid vastulause ning soovivad arstilt ühe miljoni dollari väärtuses kahju hüvitist. Näitlejanna väidab, et hoopis arst ise oli see, kes talle suusamäel tagant sisse sõitis.

«Teda ei sõidetud pikali. Kohe pärast kokkupõrget tõusis mees püsti ja pöördus preili Paltrow' poole. Paltrow oli kokkupõrke pärast vihane ja mees palus vabandust. Naine polnud kokkupõrke tekitanud osapool,» seisab kohtu dokumentides.

Paltrow eitas, et sõitis vastutustundetult ning väitis, et suusatas laste ja kahe instruktoriga.