R, 2.12.2022

Staarid jätsid moeikoon Karl Lagerfeldiga hüvasti: maailm on tänu sinule šikim paik!

Elu24
Staarid jätsid moeikoon Karl Lagerfeldiga hüvasti: maailm on tänu sinule šikim paik!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Modell Claudia Schiffer, David Copperfield ja Karl Lagerfeld.
Modell Claudia Schiffer, David Copperfield ja Karl Lagerfeld. Foto: HANDOUT / REUTERS

Pärast mitmenädalast haigust suri maailmakuulus Chaneli moelooja, 85-aastane Karl Lagerfeld. Moeikooni surma järel on paljud maailmastaarid sotsmeedia vahendusel mehega hüvasti jätnud. 

 • Donatella Versace
Itaalia disainer Donatella Versace
Itaalia disainer Donatella Versace Foto: GONZALO FUENTES/REUTERS /SCANPIX

«Karl, sinu geniaalsus puudutas nii paljusid inimesi, eriti Giannit ja mind. Me ei unusta mitte kunagi sinu imelist talenti ja lõputut inspiratsiooni. Me õppisime sinult kogu aeg.»

 • Cindy Crawfordi tütar Kaia Gerber
Kaia Gerber kollektsiooni Karl x Kaia esitlusel.
Kaia Gerber kollektsiooni Karl x Kaia esitlusel. Foto: Laurent VU/SIPA / Laurent VU/SIPA/ SCANPIX

«Seda on valus kirjutada. Minu armsaim Karl, sa oled mulle õpetanud asju, mille eest olen igavesti tänulik. Ma ei suuda seda sõnadesse panna, kui õnnega koos me oleme, et oled meid oma visiooniga õnnistanud. Sinu tüdrukud armastavad sind nii väga. Maailm on tänu sinule ilusam paik. Aitäh kõige eest, keegi pole ealeski sinuga võrreldav.»

 • Kim Kardashian
Kim Kardashian West Hollywoodi iluhindade jagamisel
Kim Kardashian West Hollywoodi iluhindade jagamisel Foto: MPIFS/Capital Pictures / MPIFS/Capital Pictures/ SCANPIX

Me kaotasime tõelise legendi! Sa olid tõeline inspiratsioon! Sa pildistasid mu esimesed moefotod ja ma olin nii närvis, et sain töötada koos sellise ikooniga. Maailm on tänu sinu eksistentsile palju šikim! Ma olen ülimalt tänulik, et ma sind kohtasin ja et mul oli võimalus koos sinuga töötada! Sa oled nii armastatud ning sind igatsetakse!»

 • Bella Hadid
Bella Hadid 8. novembril 2018 New Yorgis moeetendusel
Bella Hadid 8. novembril 2018 New Yorgis moeetendusel Foto: Evan Agostini / AP/Scanpix

Mul pole sõnu ja mu süda on Karli kaotuse tõttu purunenud. Tema huumor, teravmeelsus, armastus ja kirglikkus moe vastu elab igavesti. Aitäh sulle inspiratsiooni eest, mis sa maailma andsid ja tänan sind kõikide südamete eest, mida sa töö käigus puudutasid. Iga kord, kui ma sind nägin, tundus see nagu esimene kord ja ma jään sinu kallistusi nii väga igatsema. Ma tunnen end väga õnnelikult, et sain sinu läheduses olla. Saadan armastust Lagerfeldi perekonnale ja kõikidele tema lähedastele. Mul on nii kahju. Me kõik armastame sind nii väga! Puhka rahus, KL!»

 • Hailey Bieber
Hailey Bieber.
Hailey Bieber. Foto: Andy Kropa / AP/ SCANPIX

«Täna ütleb maailm hüvasti tõelisele legendile. Karl, sa kaunistasid seda tööstust rohke geniaalsuse ja talendiga, mis elab igavesti. Aitäh selle imelise pärandi eest, mille sa endast maha jätad...»

 • Lindsay Lohan
Lindsay Lohan.
Lindsay Lohan. Foto: Anthony Devlin / PA Wire/PA Images/ SCANPIX

«Mu süda on murdnud. Aitäh sulle kõige eest!»

 • Victoria Beckham
Victoria Beckham.
Victoria Beckham. Foto: Steve Ross/Capital Pictures / ROS/Capital Pictures/ SCANPIX

«Seda on tohutult kurb kuulda. Karl oli geenius ja ta oli mu vastu alati nii lahke ja helde - nii isiklikus kui ka professionaalses elus. Puhka rahus!»

 • Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow Foto: Image Press Agency/ SCANPIX

«Kõige kallim Karl Lagerfelt. Sinusugust inimest ei saa enam mitte kunagi olema. Tänan sind uskumatu panuse eest moemaailmasse.»

 • Jessica Simpson
Jessica Simpson
Jessica Simpson Foto: REUTERS/ Scanpix

«Ma isegi ei oota, et ta teaks minu nime, aga mina teadsin tema oma. Me oleme kaotanud tõelise geeniuse moemaailmas. Tema looming jääb meiega igaveseks. Puhka rahus!»

 • Naomi Campbell
Naomi Campbell. 24/09/17.
Naomi Campbell. 24/09/17. Foto:  Reuters/ Scanpix

«Karl... Liiga palju mälestusi, mida kirjutada... Aitäh, aitäh, aitäh! Aitäh, et sa uskusid 16-aastasesse Lõuna-Londoni tüdrukusse ja avasid mu silmad. Puhka koos kõige kõrgematega!»

 • Elton John
Sir Elton John New Yorkis
Sir Elton John New Yorkis Foto: Greg Allen / PA Wire/PA Images/ SCANPX

«Milline talent. Milline elujanu. Imeline ja surmav seltskond. Mitte ühtegi igavat hetke. Armastusega, Elton.»

 • Winnie Harlow
Winnie Harlow Versace moeshowl 2018.
Winnie Harlow Versace moeshowl 2018. Foto: Roy Rochlin / AFP/ Scanpix

«Pärast mu esimest kampaaniat küsiti prantsuse televisioonis, mida sa minust arvad ja sa ütlesid, et sa peaksid minuga kohtuma, et mind tõeliselt tunda. Ma saatsin selle intervjuu oma prantslasest sõbrale tõlkimiseks ja olin nii elevil, et sa teadsid, kes ma olen. 

Aastaid hiljem, ühel moenädalal Pariisis astusid sa oma perega restorani, kus ma oma tiimiga olin ja istusid kõrvallauda. Kõik, mis sa suutsin tol hetkel teha, oli vahtida seda legendi, kes istus minust käeulatuse kaugusel.

Ma tõusin püsti ja möödusin su lauast, et end enne tualetis pisut kohendada, kui ennast sulle tutvustama tulin. Sa ütlesid, et tead, kes ma olen ning et minu kõnnak meenutas sulle noort Naomi Campbelli... Vau...

Need sõnad helisevad mu peas igavesti ning nad annavad mulle jõudu, et ükskõik, mis ka ei oleks, pean ma oma unistuste nimel kõvasti tööd tegema. Ma olin õnnelik, et sain tead, mida sa minust arvasid. Sind igatsetakse tõeliselt. Saadan armastust Lagerfeldi perele, te olete mu palvetes!» 

 • Salma Hayek
Salma Hayek 
Salma Hayek Foto:  EMPICS Entertainment/ Scanpix

«Väga kurb kuulda, et mu sõber ja legend Karl Lagerfeld on meie seast lahkunud. Meie aja tõeline visionäär, keda jäädakse tõeliselt igatsema. Puhka rahus!»

 • Selma Blair
Selma Blair
Selma Blair Foto: DM/Capital Pictures/ Scanpix

«Karl Lagerfeld. Kõik teadsid tema sära. Mina teadsin tema lahkust. Tema huumorimeelt. Kedagi ligilähedast temale pole olemas. Teda jäävad igatsema nii paljud. Eriti mina. Ma jään alatiseks sinu vastu tundma imetlust ja tänulikkust, Karl. Aitäh sulle.»

 • Gigi Hadid
Gigi Hadid 
Gigi Hadid Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX

«Mu süda on murtud. Mul pole sõnu... Sellist inimest nagu Karl Lagerfeld enam ei tule. Iga sekund koos sinuga oli tulvil tänulikkust, rõõmu ja inspiratsiooni. Ma soovin, et oleksin saanud sind veel viimast korda kallistada. Ma armastan sind, Karl. Tänan sind kõige eest. Puhka rahus!»

 • Melania Trump
Melania Trump
Melania Trump Foto: JIM WATSON / AFP

«Maailm kaotas täna loomingulise geeniuse. Me jääme sind igatsema, Karl!»

 • Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: REUTERS/ Scanpix

«Sind ei unustata mitte kunagi... Küll aga igatsetakse sind igavesti. Viimastel aastatel oleme nii kaotanud ja kaotame ka jätkuvalt rohkelt legende.» 

 • Claudia Schiffer
Claudia Schiffer
Claudia Schiffer Foto: Andy Butterton / PA Wire/PA Images/ SCANPIX

«Karl oli mu maagiline tolm, ta muutis mu arglikust saksa tüdrukust modelliks. Ta õpetas mulle moe, stiili ja moetööstuses ellujäämise kohta. See, mida Warhol tähendab kunstimaailmas, tähendab Karl moemaailmas; ta on asendamatu. Ma olen talle igavesti tänulik.»

Märksõnad
Tagasi üles