Hoiatus!

Artikkel on sobilik üksnes üle 18-aastastele lugejatele.

Ma olen vähemalt 18-aastane Ma ei ole veel 18-aastane

ELU24 RIIAS: 20. aastapäeva tähistanud Baltikumi suurim erootikafestival võrgutas eksootiliste lavashow'dega
Alla 18-aastastele keelatud!

Läti pealinnas Riias toimunud kahepäevane erootikamess Erots 2019 tõi seksi lausa koju kätte. Elu24 uuris, mis messil toimus.

Kahepäevane üks Euroopa suurimaid erootikaüritusi on täis seksuaalset energiat, mil Kipsala hall pakub täiskasvanutele suunatud meelelahutust kõikidele vallatutele ja kirglikele inimestele.

Kahe ulaka ning kirgliku õhtu jooksul saavad külastajad nautida suurimate erootikastaaride etendusi, graatsilisi burleskitantsijaid Venemaalt, eksootilist ja mänglevat show'd Prantsusmaalt ning ideaalsete kehadega meeste ja naiste striptiisi.

Festivali teine päev lubab tulla veel ulakam ja vallatum kui eelmine. Kohalik ning kaugemalt tulnud rahvas on messist haisu ninna saanud ja tahavad kogeda kõva erootilist energiat.

Kui vahepeal käisid kuuldused, et vähese populaarsuse tõttu võib Erots pillid kotti panna, siis tänavune aasta on näidanud, et inimestel on ikka soov erootika ja live-porno üle. See annab alust arvata, et Erots on tagasi ka järgmisel aastal. Ja järgmise. Ja järgmisel.

Tagasi üles