Armas! Eesti ujuja käis koos Hollywoodi tähtedega vähihaigetel lastel külas

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti ujuja Merle Liivand külastas koos oma treeneri ning Hollywoodi tähe Sebastian Staniga vähihhaigeid lapsi
Eesti ujuja Merle Liivand külastas koos oma treeneri ning Hollywoodi tähe Sebastian Staniga vähihhaigeid lapsi Foto: Merle Liivand

Eesti ujuja Merle Liivand külastas koos oma treeneri ning Hollywoodi tähe Sebastian Staniga vähihaigeid lapsi, et neid ja nende peresid inspireerida. 

Külastuse eesmärgiks oli jagada laste ja peredega seda, kuidas ületada raskusi elus, äris ja spordis. Samuti räägiti ujumisest, veeohtusest ning sellest, miks see tähtis on. Muuhulgas rääkis Liivand ka Eestist ning lastele sai ka kingitusi jagatud.

Vähihaigetel lastel käis Liivand külas koos Hollywoodi staari Sebastian Staniga, kes on mänginud mitmetes tuntud sarjades ja filmides, nagu näiteks «Kõmutüdruk», «Kapten Ameerika», «Mina, Tonya», «Must Panter» jne. 

Eesti ujuja Merle Liivand külastas koos oma treeneri ning Hollywoodi tähe Sebastian Staniga vähihhaigeid lapsi.
Eesti ujuja Merle Liivand külastas koos oma treeneri ning Hollywoodi tähe Sebastian Staniga vähihhaigeid lapsi. Foto: Merle Liivand

Lisaks oli Liivandiga kaasa tema treener Don Saladino, kes aitab teda ettevalmistustega avaveeujumise MM-iks ja USA-s toimuvateks võistlusteks. 

Lisaks on Saladino Hollywoodi tähtede eratreener. Tema käe all treenivad paljud kuulsad inimesed, nagu näiteks Ryan Reynolds, Blake Lively, Emily Blunt, Hugh Jackman ja paljud teised. 

Tagasi üles