Tõeline fenomen: USA tuntuim saatejuht vihtus Getter Jaani euroloo saatel tantsu

USA saatejuht Jimmy Fallon tantsis Getter Jaani euroloo rütmis.

FOTO: Kuvatõmmis videost/Youtube

Getter Jaani 2011. aasta eurolaul «Rockefeller Street» elab oma elu ning sellest on internetis tõeline meem saanud. Nüüd on asi jõudnud nii kaugele, et isegi USA menukaim saatejuht Jimmy Fallon vihtus oma hilisõhtuses jutusaates Eesti euroloo rütmis tantsu.

Saatejuht Jimmy Fallon tõmbas jutusaates «The Tonight Show Starring Jimmy Fallon» sketši tarbeks kleidi selga ning vihtus tantsu Getter Jaani euroloo «Rockefeller Street» rütmis. Getter esindas Eestit 2011. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel ning jäi finaalis 24. kohale.

2011. aastal tehti loost ka nightcore versioon, mis tähendab, et terve laul keerati natukene kiiremaks ning Getter pandi laulma n-ö koopaorava häälega. Just sellele remiksile leiutati kelmikas tants, mis internetis kulutulena liikvele läks. Nüüd on sellest saanud nii suur meem, et isegi Jimmy Fallon ei tahtnud fenomenist kõrvale jääda.

«Hei, kas ma olen sulle juba rääkinud, et ma olen harjutanud seda tantsu, millest kõik vaimustuses on? Ma olen nüüdseks peaaegu juba ekspert,» räägib teismeliseks tüdrukuks kehastunud Fallon sketšis. Lõigus lööb kaasa ka India näitlejatar Priyanka Chopra, kes ütleb samuti, et on tantsu harjutanud.

Seepeale otsustavad Fallon ja Chopra tantsu üheskoos järele proovida. Kui hästi see neil välja tuleb, näete juba videost. Eesti eurolugu pannakse mängima umbes ajakoodi juures 1:22.

Kiirem versioon Getteri euroloost on Aasias suur hitt ning internetiavarustest võib leida sadu videoid, kus inimesed selle saatel tantsu vihuvad. Väidetavalt sai asi alguse nii, et kaks hiina meest leidsid kusagilt Getter Jaani «Rockefeller Streeti» ning keerasid selle kiiremaks, luues omapärase ja ülitempoka töötluse.

Põhiklippi, millest tantsuhullus alguse sai, on tänaseks vaadatud juba 15 miljonit korda.

Vaata videost, kuidas tants asiaatide esituses välja näeb: