Ariana Grandel oli hittloole «Thank U, Next» mitu varianti, juhuks kui eksiga jälle kokku hakkab

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pete Davidson ja Ariana Grande, 2018.
Pete Davidson ja Ariana Grande, 2018. Foto: Reuters/ScanPix

Ariana Grande avalikustas esmakordselt pommuudise, et laulust «Thank U, Next» oli tegelikult kolm versiooni. «Mu suhtes olid rasked ajad, me olime pidevalt kokku-lahku ja ma ei teadnud, mis juhtuma hakkab,» ütles lauljanna.

Popiprintsess rääkis avameelselt The Zach Sang Show's, et hittlool «Thank U, Next» oli keerulise suhte pärast mitu versiooni. Üks neist oli lootuses, et jalutab «Saturday Night Live'i»staari ja endise kihlatu Pete Davidsoniga altari ette, kirjutab TooFab.

«Mu suhtes olid rasked ajad, me olime pidevalt kokku-lahku ja ma ei teadnud, mis juhtuma hakkab,» rääkis Ariana Grande, vältides Pete'i nime kasutamist.

«Meist sai uuesti paar, seega ma pidin tegema teise versiooni sellest laulust. Aga siis me läksime jälle lahku ja me valisime selle versiooni kasuks. Oli üks versioon, kus ma abiellun, teine kus ei abiellu ja kolmas, kus ei juhtu mitte midagi. Me tegelikult teadsime kohe, millise versiooni kasuks me lõpuks otsustame.»

«Ma tahtsin oma tagala kindlustada,» jätkas lauljanna. «See oli suur risk ja hirmutav, sest see on minu elu. Ma mõistan seda, et paljude inimeste jaoks ei ole ma päris inimene. On lihtne mind näha lihtsalt lauluna või pildina või millegina, mis justkui peas eksisteerib. Nad teavad, mis nad teavad ja see ongi kõik. Lõppude lõpuks on need siiski inimesed ja suhted, mis mul on.»

Tagasi üles