Emiliano Sala tüdruksõber varalahkunud kallimale: «Ma armastan sind igavesti»

Austusavaldus Emiliano Salale staadioni ees.

FOTO: Reuters/ScanPix

Võrkpallur Luiza Ungerer rääkis esmakordselt intervjuus Globoga kadunud kallimast Emiliano Salast ning ütles, et tal oli hea süda ning armastab teda igavesti, kirjutab Daily Star.

Brasiiliast pärit Beziers Angelsis mängiv võrkpallur Luiza Ungerer (31) avalikustas, et oli kadunud Cardiffi jalgpalluri Emiliano Sala tüdruksõber. Naine on Prantsusmaal võrkapalli mänginud juba kaheksa aastat.

Ungerer rääkis, et kohtusid jalgpalluriga Prantsusmaal, kui naine seal võistlustel käis ning nad hakkasid sotsiaalmeedias suhtlema 2017. aasta septembris. Viimati nägi naine oma peigmeest 14. jaanuaril Sala sünnipäevapeol.

«Ta ütles, et läheb Cardiffisse mängima ning leping on sõlmitud. See tegi ming väga õnnelikuks, sest tema oli selle üle õnnelik. Tema unistus oli mängida Premier League'is.» 

Luiza ütles, et rääkisid Emilianoga tema kadumise päeval, kuid ei soovinud avaldada millest. 

«Ma tahtsin, et ta tuleks tagasi. Paljud inimesed küsivad minu käest kohutavaid asju õnnetuse kohta. See on väga raske,» rääkis pruut.

Võrkpallur rääkis intervjuus ka Salaga Nanteses veedetud ajast: «Tänvatel tundsid kõik ta ära. Inimesed tulid ligi ja soovisid temaga pilti teha. Ütlesin talle alati, et kes kurat käskis tal nii palju väravaid lüüa.» 

«See oli tema jaoks alati üllatus, sest ta on lihtne inimene ning ta ei saanud oma menust aru. Tal oli siiras süda, tal polnud kunagi halbu kavatsusi ja teinekord oli isegi natuke naiivne,» lisas naine.

«Peale tema kadumist oli mul alati lootust, sest nendel tundidel on seda vaja. Kuni selle hetkeni olin ma lootusrikas, kuni nad teatasid, et on leidnud surnukeha,» rääkis naine peigmehe kadumisest.

«Palju oli ahastust, sest keegi ei teadnud, kus lennuk on. Keegi ei teadnud mis juhtuma hakkab. See kõik oli ängistav.»

Naine jättis kadunud peikaga sotsiaalmeedias hüvasti ning kirjutas: «Nagu sa alati mulle ütlesid: «Aitäh, et oled see, kes oled.» Ma armastan sind igavesti.»

Luiza lisas ka, et proovib elada enda ja tema jaoks ning nii õnnelikult kui võimalik, sest Emiliano oleks seda soovinud.

Pilte noorpaarist vaata SIIT.

 Emiliano Sala mängimas.

FOTO: Romain PERROCHEAU / imago/PanoramiC