Näitlejanna Hayden Panettiere pisitütar elab naise pidutsemise tõttu isaga Ukrainas

Hayden Panettiere 2019.

FOTO: AFP/SCANPIX

USA näitlejanna Hayden Panettiere ja Vlodõmõr Klõtško lõpetasid oma kihluse juba mõnda aega tagasi, kuid nüüd elab 4-aastane pisitütar naise pidutsemise ja halbade elutingimuste pärast hoopis isaga Ukrainas. 

USA näitlejanna Hayden Panettiere pole saanud oma 4-aastase pisitütre Kayaga aega koos veeta, sest elab endise kihlatu poksitšempion Vlodõmõr Klõtškoga Ukrainas. Peale 9-aastase suhte lõppu seadis naine end sisse Los Angelesis.

Hayden Panettiere ja Vlodõmõr Klõtškoga.

FOTO: UNIMEDIA/SIPA / UNIMEDIA/SIPA

«Ta pole saanud oma tütrega aega koos veeta,» rääkis näitlejannale lähedane allikas. «Ta teab, et Kayal pole praegu parim temaga koos olla. See on kurb olukord.»

«See on südantmurdev ja pakub väljakutseid. Nad ei veetnud isegi pühasid koos. See on häiriv ja ta peab õppima sellega toime tulema. See pole lihtne,» lisas allikas.

Hayden kinnitas eelmisel kuul, et vaatamata vahemaale, on nad poksijaga mõlemad käed-küljes vanemad. «Me austame teineteist siiani ja meie vahel on sõprus,» rääkis lauljatar jaanuaris «Sharkwater Extinctioni» esilinastusel.

Eelmisel suvel nähti Haydenit esmakordselt näitleja Brian Hickersoni käevangus. Oktoobris seisis paar silmitsi ametivõimudega. Politsei raportis seisis, et paar oli alkoholi tarvitanud ning politsei pidi lahendama kähmlust Briani ja tema isa vahel.

Allikas rääkis ka, et paarile meeldib kõvasti koos pidutseda ning see pole tervislik elukorraldus. Vastarmunute lähedased ei tea enam mida teha. «Ta ei kuula kedagi,» ütles allikas.

Pidutsemine oli ka üks suur põhjus, miks Haydeni pisitütar isa ja vanaemaga Ukrainas elab.

Hayden Panettiere Emmy auhindade galal, 2014.

FOTO: MARK RALSTON / AFP

Tagasi üles